Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wybór replik


Recommended Posts

Witam ,

mam pewien problem ,a mianowicie zbliżam się do zakupu nowej repliczki.. i mianowcie którą mi bardziej polecacie? O to one:

http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/rk-01w-real-wood-boyi.html

czy

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&%20products_id=873

To tak:

1.Która będzie trwalsza i lepiej wykonana?

2.Która replika będzie miała dalszy zasięg w kulkach 0.25?

3.Która z replik będzie celniejsza?

4.Jestem sanitariuszem i patrze na mobilność broni.. Czy z g36 będzie mi się także łatwo biegało i zwinnie jak z aksu?

5.W której wnętrzsze jest lepsze i mocniejsze?

Link to post
Share on other sites

Moje zdanie jest jednoznaczne RK ponieważ RK od boja są bardzo mocne lecz to Chinczyk więc to loteria ale dużo ludzi chwali sobie tą replike pyt nr 2. oby dwie repliki będą strzelac na taki sam dystans pyt nr 3. oby dwie będą miały podobna celnosc jeżeli nie zaczniesz się bawic hopem i wymiana lufy na prec np promyk albo KM Head pyt nr 4. jeżeli chodzi ci o mobilnosc to aksu ideał do CQB i do lasu również poręczna pyt nr 5. AKSU wygrywa może i firma nie cieszy się dobra opinią lecz ich aksu jest naprawdę dobrze zbudowany a co do g36 hmmm mniej poręczne i trochu bardziej awaryjne niż aksu to moje zdanie lecz zaciągnięte z innych poradników.

Link to post
Share on other sites

Może warto pomyśleć w jakim kierunku idzie Twoja zabawa w asg. Wybór pomiędzy repliką z serii AK i G36, daje do zastanowienia. Dopasuj replikę nie tylko do funkcji sanitariusza ale przede wszystkim do umundurowania, koncepcji teamu. Nie namawiam Cię do reko ale staraj sie iść w klimat.

Link to post
Share on other sites

@M3dykk, obaj moi przedówcy mają rację. Musisz przemyśleć i wybrać "złoty środek".

Przy Twoim Flecktarnie, oporządzeniu S95 i funkcji medyka w naszej Ekipie (stylizacja BW), najbardziej pasująca i mobilna była by http://zbrojownia.li...products_id=458. Poleciłbym Ci G36C Cymy, ale jest niedotępna.

Nie miałem RK-01W, więc nie mogę się wypowiedzieć z doświadczenia, repliki BOYI zbierają bardzo pozytywne opinie. Jeśli chodzi o Gietę, to jak wiesz w naszej Ekipie jest używanych kilka sztuk, jak dotąd bezawaryjnie.

Jeśli zdecydowałbyś się na G36K, to skontaktuj się z NoName (telefon do niego przesłałem Ci na GG), z tego co wiem, ma do zbycia G36K sprawne, w bardzo dobrym stanie.

Przemyśl też moje propozycje, ktore przesłałem Ci na e-mail.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

MP5 od JG, czy wyżej od Cymy.. Mimo małych rozmiarów bezproblemowo dadzą też sobie radę w lesie.

No i ew jak już chcesz stylistykę, a gieta Ci średnio podchodzi, to mp7. :icon_biggrin: Ale tylko od TM, z Wellem i Umarexem same problemy - ale to już troszkę inny przedział cenowy.

Edited by Cichy112
Link to post
Share on other sites

No o mp7 słyszałem historiee... no to najbardziej pasuję mi pod mobliność mp5 i g36c.. ,ale wykonaniem mocą i wszystkim wygrywa rk-01w ;P.. Musze mieć jakieś podstawy ,żeby wziąść z tych replik.. Chce po prostu nie zostać w tyle z mocą i zasięgiem przez to ,że musze mieć krótszą replike.

Link to post
Share on other sites

Powiem ci tak żeby wyłączyc bb trzeba paru sekund nie ma przy tym dużo myślenia przy załączonym bb masz spadek fps i do tego cierpi gb ale plusy są tego takie że jak chcesz zaszpanowac replika z bb to w parę sekund go podłączasz i masz szpan na mieście :D ale jeżeli bb masz wyłączony to masz tyle fps ile powinna miec replika wahania przy załączonym bb sa kole 20 fps jeżeli mówię nie tak o wahaniach prosze mnie poprawic. Jeżeli masz jeszcze jakies pytania to pytaj

Link to post
Share on other sites

Aha noo rozumie..Mam chęć kupić rk-01w a cm049j... i nie wiem co leszpe.. z mocą prawdopodobnie jest to samo.. ale wychodzi na to ,że cymka będzie lepszą repliką z powodu stylizacji..A jaki pas nośny się montuję do PM-ów?? a w systemie bb jak go się wyłancza to broń się nie zużywa szybciej ? ;P i do takiej cymki to kulki 0.25g nie będą za mocne?

Edited by m3dykk1
Link to post
Share on other sites

nr 5. AKSU wygrywa może i firma nie cieszy się dobra opinią lecz ich aksu jest naprawdę dobrze zbudowany a co do g36 hmmm mniej poręczne i trochu bardziej awaryjne niż aksu to moje zdanie lecz zaciągnięte z innych poradników.

 

 

Co do środka aksu to u mojego kumpla syf wsadzili straszny i sie posypał. Możliwe że akurat taki model ale dla czego inny ma być lepszy...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...