Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G Top Tech TGR- 418 (HK 416) PBB


Recommended Posts

Cześć,

Mam prośbę do osób które posiadają replikę broni wymienionej w temacie, z racji że jestem zainteresowany jej kupnem chciałbym przed zakupem coś się o niej od was dowiedzieć.

1. Czy system Blow back dobrze się spisuje i nie zmniejsza osiągów repliki?

2. Jak w przypadku tej broni wypada tuning wewnętrzny, chodzi mi o poprawę zasięgu i ROF'a

3. Jak jest z jakością wykonania tej repliki?

4. Oraz na koniec czy lepszym wyborem będzie HK od innej firmy?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

ja mam hk416 od TopTecha od ''premiery''. Zrobiłem go na 450 fpsów. Zmiany:

 

- zębatki promka

-135 sprężyna promka

- na zajebistego ROFa batka Lipo 11 z dużym C na zewnątrz, bo w risie odpada. (przerabiałem temat z LiPo w risie)

 

Stockowy silnik daje zajebiście rade. Nic się nie grzeje. Blowback został wzmocniony. Ponoć przy zwiększaniu fps coś się łamało i w ramach gwar. wymieniali na mocniejszą część.

 

Co do wykonania to daję 4/5. Nic u mnie się nie rozwaliło po 2-latach strzelania, z wyjątkiem gumy z kolby SF, trzeba to przymocować trytkami i siedzi pięknie, ale bez możliwości wymiany batki.

 

Jedyna rzecz co wkurza to spasowanie risa. Niestety da się wyczuć minimalne ruchy risa, szczególnie jego przedniej części gdzie nie ma na czym się on "położyć", zwyczajnie się nie opiera na elemencie broni. Czy to przeszkadza?. Nie. Ja się przyzwyczaiłem bardzo szybko. Jakość samego metalu jest najlepsza moim zdaniem, porównywałem z wersją HK, jak i VFC. No i ta wyprofilowana rękojeść, mmm genialne :). Przyczepić się można do kolby SF bo jest chyba najmniejsza z HK na rynku, nie wiem jak u chińskich replik i też nie jest mega stabilna.

 

Co do innych firm, mój kumpel ma HKacza od VFC i stockowy silnik nie daje mu rady z sprężyną 130. Narzeka również na budowę hu.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Cześć:)

Trochę odmłodzę temat i pozadaję parę swoich pytań:)

1. Sprawdzał ktoś może jaki zasięg i celność ma replika w stocku? Ponieważ karabin trochę kosztuje więc nie mam zamiaru zaraz po zakupie wymieniać bebechów na inne.

2. Mógłby ktoś opisać jego wykonanie? Chodzi mi tutaj akurat o opis jego wad i niedociągnięć w budowie zewętrznej.

3. Mam zamiar wpakować do niego LiPo 11.1, lecz mam obawy że coś w środku może się połamać i narobić problemu, mógłby mi ktoś powiedzieć jak to jest w praktyce?

4. Chciałbym usłyszeć od osób które miały ten karabin w reku aby go podsumowały i napisały czy wart jest swojej ceny:)

Dzięki i Pozdrawaim

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...