Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tani model


Recommended Posts

Gdzieś ty to chłopie słyszał ?! RK od AK są NIEZAWODNE (chociaż dla mnie) sam posiadam taką, nic się nie stało, działą na stocku, super replika, strzela 50m bez problemu, mój znajomy ma cm 028 i mu się zacina fakt faktem, rzadko ale jednak ._. Mi nigdy nic się nie stało, nawet jak na początku biegałem z kulkami GFC.

 

Nie porównuj CM 028 do rk 02 popatrz się na cene, jak już to porównuj cm .040 w górę a nie tę :) RK AK to najlepsze modele z niższym budżecie, pewnie czytałeś o M4 BOYI to są zawodne i niezbyt polecane, ale RK'i to całkiem inna historia

Link to post
Share on other sites

Według mnie RK-02 to dobry wybór, ja aktualnie nic nie zmieniałem, skupienie ma dobre, polecam ci kulki G&G 0.25g (ewentualnie 0.2 jeśli w gęstym lesie gdzie nie ma wiatru) Oczywiście kulki GG to jednak sporoa suma, na stocku możesz strzelać czym ci się podoba, obyś nie kupował bazarowych bo ci lufe porysuje, mag rozwali, hop siupa urwie alb coś i będzie problem ;)

Link to post
Share on other sites

Bierz boyi nie pożałujesz. Kulki j/w g&g najlepsze, waga 0.25, ew. Guardery, xtreme precision też nei najgorsze lub madbull.

 

gumka hu to zielona G&G lub Systema energy, nic innego nie bierz, najlepsze gumki do takich aegów za dobrą cenę. Jeżeli chciałbyś lufę prec. do tego boyia to mam Systemę 6.02 455mm w dobrym stanie, jak zainteresowany to PW :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...