Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36KE JG Zawieszenie


Recommended Posts

Uważaj bo zawieszenia taktycznie nijak się da dopasować do giet, miej świadomość tego, że trzeba będzie je przerobić. Proponuje do kółeczka zawieszania od zwykłego breloczka kółko i do niego zaczepiać. Ja do wersji G36K z risem mam 2-pktowe zawieszenie i wydaje mi się, że to jest optymalne.

 

Nie powiem korzystam z tego tylko do transportu repliki na pole walki, już podczas działań staram się schować całość w kamizelce.

Edited by Arius
Link to post
Share on other sites
Guest Graszczur

Nie polecam zawieszeń trzypunktowych, bo to jest przerost formy nad treścią. To już lepiej sobie zrobić coś na zasadzie magpulowskich zawieszeń (czyli np. karabińczyk tłokowy z przodu i szybkie zmienianie z 2p do 1p).

 

A co do kapryśnych uchwytów w gietach, to wystarczy sobie dorobić 'oczko' z opaski zaciskowej albo paracordu. Przynajmniej nie hałasuje

 

Na twoim miejscu wziąłbym jakieś zawieszenie dwupunktowe, które jest uniwersalne o tyle, że możesz obie końcówki przypiąć w jedno miejsce i TADAM masz jednopunkta!

Edited by Graszczur
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...