Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cm028 a kulki 0.15g


Recommended Posts

FPSy wzrosną, gdyż replika cały czas nadaje tą samą energię wylotową kulkom. Zależność jest prosta, im lżejsze kulki tym większe przyspieszenie, co skutkuje większą prędkością wylotową. Nie wiem gdzie będziesz się strzelać, ale jeżeli jest tam prowadzona weryfikacja mocy replik na wejściu, to będzie to wykonane raczej kulkami organizatora, więc nikogo nie oszukasz :icon_biggrin:

 

PS. My w budynkach mamy stock chińczyki po 430FPS i nikt nie płacze :icon_mad:

Edited by eMBeKa93
Link to post
Share on other sites

PS. My w budynkach mamy stock chińczyki po 430FPS i nikt nie płacze :icon_mad:

 

Ja jak gram to mam 300 i 360fps i to jest dużo. Nie narzekam jak dostane z 5 metrów serią z 450fps, ale niektórzy tak ... Narzekają nawet na 360fps, wiec wiesz ja bym na Twoim miejscu tam używał kulek 0.25/0.28. Zasięg spanie, ale za to będzie bardziej celne.

Pozdrawiam

Edited by Monster1270
Link to post
Share on other sites

Nic Ci to nie da, liczy Energia kulki, która niezależnie od prędkości zostaje bez zmian. A organizator i powinien dać Ci własne kulki. Myślę że czasami organizator może przymknać oko na kilka fps, a jeśli sprężyna Ci się już troche zużyła, to możesz zauważyć spadek fps, i wtedy będzię się nadawać. W innym wypadku pozostaje Ci wymiana sprężyny na słabszą, lub kupno boczniaka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...