Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Alanos

Użytkownik
 • Content Count

  417
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Alanos

 1. Alanos

  E&L seria M4

  Za pomocą sprężynki która była w stocku :)
 2. Alanos

  E&L seria M4

  Próbowałem nawet na różnych gumkach. Problem musi leżeć w magaznku, a raczej jego niekompatybilności. Podejrzewam, że może odchylać komorę lub coś w ten deseń. Wystarczy że wsadzę inny magazynek I problem znika. Próbowałem nawet na różnych gumkach. Problem musi leżeć w magaznku, a raczej jego niekompatybilności. Podejrzewam, że może odchylać komorę lub coś w ten deseń. Wystarczy że wsadzę inny magazynek I problem znika.
 3. Alanos

  E&L seria M4

  Panowie, jestem posiadaczem repliki ELAR MA1 w wersji Platinum, z wewnątrz wymieniłem jedynie lufę na pdi i gumkę na jakiś silikon i mam taki problem, że jak podłączam magazynek drum to kulki lecą we wszystkie strony, hopek raz działa tak a raz inaczej. O dziwo fps z tego co pamiętam są normalne. Na midzie z zestawu albo innych hi-capach wszystko działa normalnie. Ktoś ma pomysł jak to naprawić? gdzie podpiłować, dokleić albo co?
 4. Silnik bardzo mocny, polecam. Prędzej za duży rof zje Ci plastikowy tłok ;)
 5. W ASG nie ma różnicy czy to pm czy karabin, strzela to przecież tym samym kalibrem :icon_lol: Tak jak koledzy nie wiem jaki sens strzelania jedną ręką. Moja rada jest taka, kup po prostu coś krótkiego co Ci się podoba. Weź od kolegów chociaż do potrzymania najbardziej popularne repliki, jakieś krótkie ar15 (emki), aksu, g36c, mp5 w różnych wersjach. I dozbieraj na to co CI najbardziej leży. Jak zdecydujesz się na konkretny rodzaj - masz całe forum informacji co warto brać.
 6. Alanos

  CM.041K/PDW

  Kolba w Mp5K ma inne mocowanie niż w normalnej wersji.
 7. Ułamała mi się rączka przeładowania (ten plastik), orientuje się ktoś czy da się to gdzieś dostać, albo dorobić np. na drukarce 3d?
 8. Alanos

  E&L seria M4

  W chrono tak się czasem dzieje jak bateria pada ;)
 9. A ja od siebie polecę mp5. Bardzo przyjemna replika, jeśli jednak panują u was limity fps, tak jak pisali wyżej zadzwoń do sklepu uzgodnić ew. downgrade. W lesie z takimi samymi fps do cqb może być Ci ciężko, jednak da się grać. Jak potrzebujesz jednej repliki do cqb i lasu najlepiej kupić replikę z systemem szybkiej wymiany sprężyny.
 10. Ze względu na magazynek części nie będą pasować.
 11. Musi być taki z wypustką, który się wsuwa i dokręca od spodu imbusem - tak było u mnie.
 12. Twoje pieniądze i zrobisz z nimi co chcesz. Z mojego doświadczenia - lepiej kupić lepszą replikę, w szczególności taką z dobrym body - najlepsze części w słabej jakości body i tak nie spełnią swojego zadania. Więc skoro możesz mieć lepszą replikę, która będzie lepiej strzelać, niezawodniej działać i przy okazji wyglądać to wybór nie wydaje się oczywisty?. Na twoim miejscu, jeśli koniecznie miałbym coś wymieniać to byłaby to lufa, najlepiej pdi, promyk, w ostateczności madbull steelbull. I tylko dla tego że można ją przełożyć łatwo do innej repliki.
 13. Polecam kupić inną replikę zamiast ładować hajs (szczególnie aż tyle) w tą ;)
 14. Silnik długi. Gwintu nie ma, potrzebny adapter.
 15. Ja sprawę już zgłosiłem, polecam zrobić to samo.
 16. Jeśli ktoś tak jak ja został oszukany - zapraszam na priv. Ja jutro zgłaszam sprawę i podejmuję odpowiednie kroki prawne.
 17. Nie musisz nic wymieniać, pożyje spokojnie. Ale w elektrykę (tj. wtyki, kable, ew mosfet), tak samo jak w lipo i dobrą ładowarką zawsze warto zainwestować. Tak samo jak gumka hop up.
 18. Nie rozumiem jak można kupować szkielet 2gx kiedy są gb cnc. Z resztą tuning specny za 1000zł to moim zdaniem taki średni pomysł. Ile chcesz osiągnąć fps?
 19. Mid Capy są wybredne co do kulek. Na początek sprawdź na kulkach g&g.
 20. Ewentualnie za lekkie kulki, zależy jakie fpsy ;) Jednak bardziej prawdopodobne jest to co piszą przedmówcy.
 21. Jest sens zmienić lufę na pdi.
 22. Nic takiego nie uświadczyłem a wiele takich luf przeszło przez moje ręce.
 23. Bo jest ciężki i gb znosi większe obciążania i spadają fpsy a plastikowy tłok shs wytrzymuje mocne sprężyny.
×
×
 • Create New...