Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Planetside 2


Recommended Posts

Guest extremateria

Grałem w closed beta, na moim sprzęcie całkowicie niegrywalne.

 

Processor:

Intel Core 2 Duo E4300 2 x 1,80 GHz

Memory:

GOODRAM 2 x 2 GB DDR2-800 (PC2-6400) CL5 DIMM

Video Card:

ASUS EN9800GT 512MB DDR3

Operating System:

Microsoft Windows 7 Ultimate

Motherboard:

ASUS P5Q PRO Turbo

Edited by Materia
Link to post
Share on other sites
Guest extremateria

Jesteś jedyną osobą którą znam, której ta gra płynnie chodzi i nie ma bugów. Ja grałem niedawno, jeszcze w tym miesiącu, wątpię, aby w tak krótkim czasie byli w stanie zoptymalizować grę i ją połatać. Ewentualnie masz kompa za X tysięcy i Ci działa.

Edited by Materia
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Bardzo fajna gra. Fakt, nie jest idealna, ale sądzę, że ma szansę zawojować rynek.

Największym plusem jest skala działań. 6000 graczy na serwerze (po 2000 na kontynent)! Bitwy, w których bierze udział nawet 400 graczy są czymś bardzo częstym. Niestety, ale jest to w pewnym sensie wada - wymagania.

Dodatkowo gra jest Free2Play. Teoretycznie nie jest to gra z gatunku Pay2Win, bo wszystkie bronie co można kupić za realną gotówkę, można kupić za wirtualną walutę (jedyne unikalne rzeczy to różnego rodzaju upiększacze i "boosty"). Jednak "farmienie" zajmuje trochę czasu, co może być denerwujące. Na szczęscie podstawowe wyposażenie piechoty jest całkiem dobre. Jeżeli ktoś chce od razu czerpać przyjemność z walki pojazdami, niestety trzeba wydać parę dolarów.

 

Mam już przegrane ~30h i śmiało stwierdzam, ze gra może ubiegać się o tytuł "gry roku". Polecam spróbować (zwłaszcza, gdy mamy mocniejszy piecyk).

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...