Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Merrell Sawtooth


Recommended Posts

Witam. ;)

 

Mamy wysyp w/w wymienionych butów w niezłej cenie. W związku z tym - czy ktoś może podzielić się opinią na ich temat? Na pewno minusem jest to, że nie mają Gore. Ale... czego oczekiwać od butów za 250 zł? Buty miałyby służyć mi głównie do codziennego użytku - chodzenie po mieście, etc. Proszę o Wasze opinie. ;)

Link to post
Share on other sites

Kupiłem je sobie ostatnio pod pretekstem "będą na zimę" :) Pochodziłem trochę i z uwag generalnych:

 

- twarda podeszwa, specyficznie się chodzi szczególnie w mieście

- prowadzenie samochodu jest MOCNO 'specyficzne' i wymaga nie lada koncentracji - o ile w aktualnych warunkach to nie problem, to nie wiem czy będę im w stanie zaufać jak się zrobi szklanka na jezdni...

- bajerancki wygląd (mnie się strasznie podoba) ;D

Link to post
Share on other sites

Miałem dwie pary, może kupię kiedyś kolejną. Ogólnie, fajne buciki - nie wymagały roznoszenia, łatwe w konserwacji i całkiem nieźle oddychały. Z minusów: w jednej parze szybko zaczęła się zużywać skóra i odklejał się gumowy otok (pomimo przeszycia), w drugiej odrywające się przelotki.

 

Twarda podeszwa spowodowana jest ich przeznaczeniem - są to buty w góry, a nie na beton.

 

 

Na pewno minusem jest to, że nie mają Gore

Ciężko uznać to za minus, mi akurat to nie przeszkadzało, co więcej - zwiększało ich uniwersalność.

Link to post
Share on other sites

Właśnie słyszałem o wypadających przelotkach... I o tej twardej podeszwie też myślałem - czy nie będzie przeszkadzać w codziennym użytku. Panowie - ile mniej więcej przetrwały Wasze Sawtooth?

 

Kupiłem je sobie ostatnio pod pretekstem "będą na zimę"

 

Taki sam pretekst wymyśliłem. :icon_mrgreen: Na mega mrozy mam inne buty, te byłyby użytkowane do "pewnej granicy". No i wiosną, jesienią też dają radę.

 

- bajerancki wygląd (mnie się strasznie podoba) ;D

 

Dokładnie! Nie bez powodu zastanawiam się akurat nad Sawtooth, tym bardziej, że mają być przeznaczone do użytku codziennego.

 

Ciężko uznać to za minus, mi akurat to nie przeszkadzało, co więcej - zwiększało ich uniwersalność.

 

Masz rację, nie spojrzałem na to z tej strony.

Edited by trdrak
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Pytanko panowie do was, czym swoje merrellki konserwowaliście?

Co do użytkowania to mam je już 3 kwartały, przeszły przez wszystkie opcje pogodowe i sprawują się nadal świetnie. Jedyny minus jest taki że ciekną. Co do chodzenia po twardych powierzchniach to po kilku tygodniach intensywnego chodzenia ładnie się dopasowały do stopy i chodzi się w nich ekstra.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...