Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kamizelka pasgt rozm small a pustynny pokrowiec w 6c. jaki rozmiar pokrowca do niej?


Recommended Posts

Witam was drodzy forumowicze. Ma małe pytanko do was. A mianowicie. Posiadam kontraktową kamizelkę PASGT woodlanda w rozmiarze small. Ponieważ wzięło mnie na reko amerykańskiego GI z epoki Pustynnej burzy, planuję dokupić sobie do niej pustynny pokrowiec w kamo 6 color. Lecz nie wiem jaki rozmiar pokrowca by najlepiej do niej pasował. Tak rozkminiam nad rozmiarem pokrowca do niej small/medium ale nie wiem czy nie będzie za mały lub za duży. Czy ktoś z was mógłby mi pomóc ustalić odpowiedni rozmiar tego pokrowc?? Może ktoś z was zna kogoś, kto ma podobne walnięcie na tym punkcie jak ja i wie jaki rozmiar potrzeba;) ? Pozdro kompanii. Z góry dzięki za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

Hmm... Na kamizelkę w rozmiarze small najlepiej będzie pasować pokrowiec w rozmiarze... small? Czy szukasz gdzieś haczyka? Ew. jeśli masz już takie obawy to może dogadaj się ze sprzedającym w kwestii ewentualnego zwrotu w przypadku niedopasowania rozmiaru.

Link to post
Share on other sites

Właśnie haczyk jest w tym, że z tego co mi wiadomo, rozmiary pokrowców do tej kamizelki są trochę porąbane. Min następujące: xsmall (XS), small/medium (S/M) oraz large/x large (L/XL) nie wiem czy są jeszcze jakieś inne rozmiary bo te co wymieniłem są na pewno. W tym cała rozkmina :icon_wink:

Edited by ForestUSMC
Link to post
Share on other sites

wiec tak. przymierzylem od kolesia pokrowiec rozmiaru S/M na moja kamizelke pasgt rozmiaru small. wnioski z tego sa takie, ze jest ciut za luzny lecz nie ma tragedii z tym. lezy na niej calkiem dobrze lecz dochodze do wniosku ze rozmiarr x/small lezalby na niej idealnie choc nie mam pewniaka. wiem ze bede polowal na rozmiar S/M. pisze to bo moze komus sie przyda ta informacja na przyszlosc. pozdro.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...