Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HeeL

Użytkownik
 • Content Count

  247
 • Joined

 • Last visited

 1. Panowie, to ja jeszcze tak w temacie naszywek. Ktoś jest w stanie określić czy to oryginał czy nie? Foto w linku bo jakoś nigdy nie opanowałem umiejętności wrzucania fot na tym forum ;P http://zapodaj.net/06ff05516dcbd.jpg.html
 2. Podklejaj izolką aż luzy ustaną. W czym problem? Czego się spodziewasz? Magicznej części za 15zł która załatwi sprawę?
 3. Też mi się to nasunęło na myśl. Temat fajny, tylko po co? :)
 4. Nie, nie warto. To dno. PS Dwa posty wyżej.
 5. Przecież były ci już polecane kamizelki Modi. W tej cenie raczej nie znajdziesz nic sensowniejszego.
 6. @Marekmac tak, goła stal i rdza na CM028 :teethh:
 7. Załóż wszystko na siebie, nie będziesz pierwszy :teeth: http://podroze.onet.pl/aktualnosci/nie-chcieli-placic-za-nadbagaz-zalozyli-wszystkie-ubrania-na-siebie/ssqgm
 8. I co zrobisz jak już sobie tą podczerwień wykryjesz? :D
 9. Oczywiście biorąc pod uwagę, że szpej ze zdjęcia nie jest do taktyki zielonej :icon_smile: EDIT I Combat shirt na massifa mi wygląda.
 10. A myślałem już, że doszliśmy do porozumienia. A czemu to wszystko ma działać wyłącznie na niekorzyść AEGów? Na gaziaki temperatura już nie działa? Gumka w GBB nie ma prawa siąść w niższej temp? Wszystkie argumenty są bzdurne, niestety. Co do baterii to może i w erze Ni-mh tak było, ale lipole niskich temperatur się nie boją. Na tym kończę moje przekonywanie cię. Powiedziałem już co miałem powiedzieć. Decyzja należy do ciebie. Życzę udanego wyboru.
 11. A ktoś powiedział, że lepiej brać gaziaka niż G&P? :D Mimo wszystko jesteś początkujący, skoro nigdy się nie strzelałeś. Lepiej dla ciebie będzie wziąć elektryka i spać spokojnie. Pamiętaj, że elektryki to repliki całoroczne, a gaziaki tylko sezonowe (dodatnie temperatury są wymagane do poprawnego działania). Zaufaj nam i kup to G&P, bo znowu zaczynasz się miotać ;) Będziesz pan zadowolony.
 12. Zasilanie da się przełknąć. Za to jeśli już coś się sypnie to naprawa i generalnie konserwacja tego jest droga i problematyczna, bo nierzadko trzeba ciągnąć części z Chin, czy innych Stanów.
 13. Prosta sprawa w G&P mamy bardzo ładne oznaczenia, świetne wykonanie zewnętrzne, także tym martwić się nie trzeba. Gorzej jednak będzie jak z obsługą jak w ostrej, bo mimo wszystko to elektryk, także działającego BC ani BB tam nie uświadczymy. Największy realizm zapewniają gaziaki, ale to już całkiem inna para kaloszy. Co do podlinkowanej repliki to szczerze nie wiem. O ile to nowa seria replik, to można brać w ciemno. Co do wersji czy z szynami, czy nie to już tylko i wyłącznie twoja decyzja. Tutaj nie będę się mieszał. Zajrzyj tutaj: http://asgshop.pl/sklep/catalog.php?cat=78 Cen
×
×
 • Create New...