Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika.


Recommended Posts

Witam.

Ostatnio zastanawiałem się nad rozpoczęciem zabawy w ASG. Stwierdziłem, że nie ma sensu wydawać większej ilości pieniędzy, bo nie wiem, czy mnie to wciągnie na tyle, by móc faktycznie zaopatrzyć się w coś lepszego. Mógłby ktoś polecić mi jakieś dobre gazowe/sprężynowe repliki (strzelb, SMG i karabinów szturmowych) do 200-300 złotych? Wiem, że to nie jest wiele, ale na tyle mogę sobie pozwolić jeśli chodzi o początki.

Z góry dzięki :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

do 300zł

-Sprężynowe pompki AGM i DE

-Gaziaki nie polecane na początek to beretta STTI

-AEG najtańszy od 400zł to cm.028. Replika kałasza od Cymy.

-AEG smg to mp5 od cymy i jg (JG za 350zł na gunfire)

 

Następnym razem poszukaj zanim zapytasz...

Link to post
Share on other sites

No dobra STTI za 80zł to nawet kuszące, ale jako główna na początek to nie za bardzo tym bardziej, że 3 puchy gg kosztują tyle ile ta replika, a wierzyć mi się nie chce, że ktoś świeży będzie szczędził strzałów. (bezmyślne nawalnie). Moim zdaniem już lepiej dozbierać do mp5 lub cm.028 ale to moje osobiste mniemanie :D

Link to post
Share on other sites

@crisophy

Ale, że repliki na co2 ? No to faktycznie wyjdzie taniej z gazem, ale znajdz mi replikę która będzie na co2 i nie będzie miała 400+ fps. Pewnie coś będzie, ale więcej spędzi czasu na serwisie niż na polu

 

A poza tym nie lepiej dozbierać durnych 50zł i mieć sesnownego w tej cenie elektryka ?

Link to post
Share on other sites

ja mam cymkę i nie narzekam na początku byłem tego samego zdania co tywydać max 200zł ale wyszło inaczej więc ja bym dozbierał i kupił coś w stylu cm 028 lub g 36 od jg jak ci się nie spodoba to zawsze możesz opchnąć za 250-300zł a taniej pompki nie opchniesz tak łatwo lub jeszcze mp5 albo scorpion jg życzę powodzenia

 

Pisz staranniej i używaj interpunkcji. Następny słowotok usunę. Buniek92

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz 200-300zł na samą replikę to kup albo shotgun AGM (koszt około 60zł, więc kup dwa - będziesz miał 6 magazynków, części zamienne w razie czegoś i możesz wtedy wziąć wersje long (z kolbą) i short (bez kolby) i używać tego, który będzie wygodniejszy dla Ciebie) albo dozbieraj troche kasy i weź MP5 od JG lub CM 028 (omijaj wersje B i S, kolby są biedackie). Na dwa shotguny wydasz około 120zł więc jeszcze sporo zostanie a walka shotgunem uczy podkradania się do wroga i ogólnie myślenia na polu walki.

Link to post
Share on other sites

Tak jak pisze MarekMac. Zakupiłem na początek shotguna AGM z kolbą i zasięg skutecznyna kulkach 0,25g ma około 45 metrów. Ale nie ładuj pok kilka kulek do komory. Jest to bardzo dobry wybór na początek. Ewentualnie możesz wziąć to ale nie wiem jak z opiniami tego produktu.

http://allegro.pl/beretta-m9-vertec-co2-350-fps-stti-gc105-i2839146046.html

250 strzałów to wątpię, ale to 150 wyciągnie spokojnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...