Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

COMBAT ALERT V 24-26.05.2013 | PATRONAT WMASG.PL


Recommended Posts

Kuba, nie porównuj zlotu, gdzie prawdopodobieństwo zaistnienia problemów jest zdecydowanie wyższe niż przy składaniu repliki. Pogoda, wykruszanie się ludzi (tutaj można mieć pretensje do samych ludzi) bo pada deszczyk a kontraktowe helikony się zmoczą i skurczą oraz fakt że w kilka godzin rozsypały się pojazdy (na to org też nie miał wpływu). Kuba nie byłeś na CA ### Zbędna uwaga? :icon_wink:

 

Jak wyżej napisałem, pomysł z pozwami to porąbany pomysł.

Edited by Jantas
Link to post
Share on other sites

### Fragment nie wnoszący nic do dyskusji.

 

Jeśli ktoś zapłacił za określone usługę i uważa, że kontrahent nie wywiązał się z należycie z umowy, może dochodzić roszczeń przed sądem. I nie ma w tym nic zdrożnego, bo skoro płacę za coś, to tego czegoś wymagam. Czyli jeśli ktoś zapewnia mnie np., że w ubikacjach będzie papier toaletowy i bierze za to moje pieniążki, to ma tam być papier toaletowy - a nie ścierny.

 

Natomiast o zasadności ew. roszczeń rozstrzygnie dopiero sąd - na podstawie całokształtu okoliczności faktycznych. A nie w oparciu o ich fragmenty postrzegane przez danego uczestnika lub formułowane przez niego na forum opinie. I dlatego, w każdym wypadku, będzie to osąd trafniejszy, niż przytupywanie rozkrzyczanego małolata, oburzonego o naruszanie urojonych tabu.

 

Skoro zaś odczuwasz potrzebę czci i kultu organizatora (komercyjnej) imprezy, to możesz sobie postawić w mieszkaniu totem w jego kształcie i co miesiąc składać mu ofiarę pieniężną. Ale z łaski swojej - nie mów innym co się godzi, a co nie, jakie opinie są dozwolone, a jakie nie, tudzież komu i gdzie wolno pisać. ### Proszę o powstrzymanie się od tego typu uwag.

Edited by Jantas
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...