Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SR-15 [Asia Electric Guns]


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

witam, replike posiadam już kilka miechów a poprzedni własciciel miał ją zokołu roku.. po tym czasie polecam wymienic szkielet gb jesli zminiło się spręzyne ponieważ popękał w kilku miejcach ( mi osobiscie odpadł cały przód) nowy musi miec specjalne otwory na podwójny selektor ognia. Pozdrawiam. ( nie moglem edytowac poprzedniego postu)

Link to post
Share on other sites

osiagi w normie, tuning bez problemu, jakosc swietna a o awaryjnosci sie nie wypowiem bo zbyt krótko mam giwerke.. Ale szczerze polecam :icon_smile:

 

 

witam, replike posiadam już kilka miechów a poprzedni własciciel miał ją zokołu roku.. po tym czasie polecam wymienic szkielet gb jesli zminiło się spręzyne ponieważ popękał w kilku miejcach ( mi osobiscie odpadł cały przód) nowy musi miec specjalne otwory na podwójny selektor ognia. Pozdrawiam. ( nie moglem edytowac poprzedniego postu)

 

 

DamiŁ, najpierw mówisz, że masz replikę zbyt krótko, a po 1.5 miesiąca, masz replikę od kilku miesięcy a poprzednik miał około rok? Zdecyduj się.

 

 

Z Asia Electric Guns spotkałem się parę razy i repliki tej firmy nie wzbudziły mojej sympatii. Kiepsko spasowane, i brzydko wykonane. No ale mogłem trafić na pechowe egzemplarze. Co do wnętrzności się nie wypowiem z jednej strzelałem i chodziło to strasznie głośno i brzydko. Coś się haczyło i zacinało. No ale mogłem trafić jak wyżej - pechowy egzemplarz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...