Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Styki akumulator - ładowarka - replika.


Recommended Posts

Witam!

 

Potrzebuję pomocy osób, które być może zaobserwowały fakt związany ze stykami w akumulatorach, ładowarkach oraz replikach. Mianowicie chodzi mi o zagadnienie czy w każdym akumulatorze występuje żeński rodzaj wtyku, a w ładowarce i replice męski? Potrzebuję odpowiedzi na to pytanie dlatego, iż koniecznością jest u mnie zmiana wtyków na T-Deans i nie bardzo wiem (nie mam ładowarki niestety...), czy wtyk męski (z wystającymi bolcami) przylutować do kabli w replice, a wtyk żeński (ze szparkami) do akumulatora, czy może na odwrót?

 

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam! :)

Link to post
Share on other sites

Mam znajomego, który przylutował do li-pola goldy męskie i włożył pakiet do kieszeni w spodniach, bo latał samolotem RC (nie chciało mu się go odłożyć do walizki).

Nagle rzucił aparaturą o ziemię, zaczął tańczyć makarenę i drzeć się że go parzy. WTF?!

Okazało się, że w kieszeni miał też pęk kluczy od domu, pracy, itp. Klucz dotknął konektorów, zrobił zwarcie, rozgrzał się do czerwoności, wypalił dziurę w jeansach i wypadł na ziemię.

Było to prawie 2 lata temu. Ma piękny ślad klucza na udzie, bez problemu ślusarz może dorobić mu klucz do mieszkania :icon_smile:

Parę cm w prawo i miałby jajecznicę w gaciach.

Teraz już wiecie chyba dlaczego lutuje się żeńskie konektory do pakietu :icon_smile: ?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...