Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zamówienie WGC 5% zniżki na wszystko


Recommended Posts

Witam

 

Planuje robić zamówienia średnio co 2 tygodnie, więc można się dołączyć w każdym momencie.

 

Pierwsze poleci 14 stycznia

 

Zniżka 5% obowiązuje na każdy produkt z wyjątkiem produktów już objętych promocją. zniżka nie obejmuje kosztów przesyłki.

 

Aby wziąć udział w zamówieniu należy:

 

- wysłać mi PW o tytule: zamówienie WGC - nick z forum

 

- w teści podajecie linki produktów które jesteście zdecydowani kupić

 

- odpisuje z wartością przedmiotów w PLN i czekam na wpłatę, po wpłacie nie można się już wycofać z zamówienia

 

- jak towar przyjdzie do mnie, wtedy wyliczam koszt przesyłki w Polsce, czekam na przelew i wysyłam towar

 

Czas oczekiwania 2-4 tygodnie, zazwyczaj jest to 2, ale zdarzają się opóźnienia.

 

Teraz jeżeli chodzi o koszty przesyłek. Najniższa możliwa przesyłka to $7, czyli np zamawiacie gumkę hop-up płacicie za przesyłkę $7, jeżeli zamawiacie 5 gumek też $7. Generalnie drobne przedmioty wysyłane są za taką stawkę, oczywiście po przekroczeniu pewnej wagi jest drożej.

 

 

Wstępnie wyliczajcie sobie sami koszty towaru mnożąc cenę x 3,22zł (kurs dolara paypal). Kurs może się zmienić ale przy małych kwotach nie będą to znaczące różnice.

 

stronka sklepu: http://www.wgcshop.c.../main/index.php

 

wszelkie pytania proszę kierować na PW

 

pozdrawiam,

Kostek

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Zamówienia nadal aktualne. Zniżka 6%. Następne leci na weekend z drobnymi rzeczami. Większe zamówienia zamawiam indywidualnie, więc nie trzeba czekać do końca miesiąca aż paczka wyjdzie, a ceny przesyłek wcale drożej nie wychodzą jak przy zbiorówce.

 

pozdro

Kostek

Link to post
Share on other sites

Ludzie myślą, że to jest jak w Polsce, kurier do 30kg i to się dzieli na wszytkich, tak nie jest. Z HK płaci się za każdy kilogram a nawet za każdje 100gram więcej, więc czy ja zamówie 5 paczek po 1kg czy jedną paczkę 5kg, koszt będzie zbliżony. Nie mówię że wyjdzie taniej jak podzielisz, bo wychodzi różnie raz taniej raz nie, ale jeżeli ktoś nie chce czekać aż uzbiera się jakaś grupka wtedy robię dla tej osoby indywidualne zamówienie.

 

Są tego plusy i minusy. Dla mnie więcej papierkowej roboty, ale za to towar szybciej trafia do osoby zainteresowanej.

 

Jak ja bym miał czekać miesiąc aż zamówienie wyjdzie i później 3-4 tygodnie na paczkę to by mi się nie chciało czekać :icon_smile:

Większa paczka = większy czas pakowania w WGC do tego dłuższa odprawa celna itd.

 

Jak ktoś chce poczekać na większe zamówienie i zaoszczędzić te pare $ to nie ma problemu, jestem elastyczny jeżeli chodzi o te sprawy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...