Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie zawieszenie do M4 ze stałą kolbą?


Recommended Posts

Nie powinieneś żałować. używam go ze 2 lata, do 2 różnych replik, i jak dla mnie najwygodniejsze :). Ale tak jak mówiono wcześniej, swoje przerobiłem i wiem czego chciałem, po jakimś czasie sam pewnie dojdziesz co CI najbardziej leży.

Link to post
Share on other sites

Przerobiłeś ale w sensie zawieszenie (te z miwo) czy, że wiele zawieszeń? :icon_mrgreen:

 

Jeszcze takie pytanie, jeśli jestem praworęczny w jaki sposób powinienem nosić zawieszenie, tzn. pod "którą pachą"? Zrobiłem taki rysunek poglądowy z ludzikiem patrząc na niego od tylu:

http://zapodaj.net/82282dd0c2c7f.jpg.html

 

Który wariant jest poprawny? :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Przerobiłeś ale w sensie zawieszenie (te z miwo) czy, że wiele zawieszeń? :icon_mrgreen:

 

Jeszcze takie pytanie, jeśli jestem praworęczny w jaki sposób powinienem nosić zawieszenie, tzn. pod "którą pachą"? Zrobiłem taki rysunek poglądowy z ludzikiem patrząc na niego od tylu:

http://zapodaj.net/8...0c2c7f.jpg.html

 

Który wariant jest poprawny? :icon_biggrin:

 

pare zawieszeń już przerobiłem. jedno pkt, bungee nie bungee, 3 pkt samoróbke i w końciu znalazłem to miwo

 

poprawny jest wariant 1 [o ile człowieczek stoi tyłem :D] tzn szerszą część pasa masz na lewym ramieniu, a część która idzie od kolby pod prawą pachą.

Link to post
Share on other sites

Ace zupełnie się z tobą nie zgadzam, na odwrót. Dla praworęcznego powinno być taśma na prawe ramię i pod lewą pachą. Nie ważne czy od przodu czy od tyłu, każdy ma jedną prawą i jedną lewą.

O nawet jest zdjęcie z 3punktem. Tak oto:

Rifle-2.gif

 

 

EDIT

 

Rany, afrowawa przecież na Miwo masz zdjęcia!!! :icon_wink:

Edited by Wukasz
Link to post
Share on other sites

Wukasz ale na miwo człowiek ma na lewym ramieniu pas (tylko czy jest praworęczny czy lewo :icon_razz: ) tutaj z kolei facet w woodlandzie ma na prawym :D To się skomplikowało :P

 

ps. Tak mnie naszło (a nie mam możliwości sprawdzić bo pas w drodze, emka też :D) czy pas 3 pkt. w emce nie będzie przeszkadzał przy manipulatorach a w szczególności dostępowi do selektora ognia? ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...