Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Porównanie mundurów


Recommended Posts

Witam

 

Czy lepszym zakupem będzie komplet wz.93 rip stop kontraktowego czy helikonowego? Który z helikonowych wz'tek to rip-stop? Są różne wersje, na zdjęciach dokładnie nie widać, a opisy pozostawiają wiele do życzenia. Także, proszę o wyrozumiałość i wytłumaczenie czy lepszy będzie kontraktowy rip stop czy helikonowy. Przez rok używałem bawełniaka i wolę rip-stopa. A żeby nie trzeba było szukać to tu są rodzaje tych wz'tek helikonowych: http://www.specshop.pl/advanced_search_result.php?keywords=Pantera&categories_id=61&inc_subcat=1&manufacturers_id=127&pfrom=&pto=&dfrom=&dto=&x=51&y=15

Link to post
Share on other sites

Ale jaką wolisz mieć pewność? Nasza opinia tutaj ma być wiarygodniejsza niż opis w sklepie, szczególnie gdy pytasz tylko o splot materiału? :icon_neutral2:

Co do wyboru - pomijając subiektywne odczucia, różnica leżeć będzie głównie w kroju. Jeśli wolisz SFU/CPU to bierz Helikona, jeśli wolisz takie tradycyjne "BDU", to bierz kontrakt... Jakościowo generalnie i to i to jest bardzo zbliżone.

Link to post
Share on other sites

Nie pytam tylko o splot materiału, ale również o wytrzymałość. A co lepsze pod względem subiektywnych opinii? A czy w miarę dobrze będzie wyglądał olive polar ze spodniami wz.93 i kamizelką w wz.93, czy może lepiej kupić cały mundur?

Link to post
Share on other sites

Wiadomo, lepiej wygląda cały mundur i jak dla mnie jest to praktyczniejsze ze względu na to, że w bluzie masz kilka na prawdę przydatnych kieszeni. Oczywiście polarek też nie będzie zły, lecz tak jak mówię - bluza praktyczniejsza, wytrzymalsza i lepiej maskuje :)

Osobiście prawie 2 lata biegałem w kontraktowym firmy KAMA (rip-stop) i mogę śmiało powiedzieć że to dobry mundur. Nie jest w nim jakoś strasznie gorąco w lato, krój wygodny, kieszeni pod dostatkiem.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...