Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dual sighting scope do G36


Recommended Posts

Witam. Czy ktos wie czy mozna to gdzieś kupić? Strasznie fajnie wygląda to na broni i chciałbym zamontować sobie ten system także na moim modelu. Widziałem raz zdjęcie kolesia z asg z tym celownikiem, niestety nie pamiętam gdzie... W forumowym archiwum na ten temat nic nie znalazłem. Podobnie google- żadnych sklepów, jedynie strony z opisami. Bardzo dziękuje za wszelkie informacje.

Link to post
Share on other sites

Dzieki :) Wyglada na to że sobie jeszcze troche z tym zakupem poczekam :? A czy ktos może wie czy do tej raczki z luneta z mg. mozna podpiąc jeszcze coś na górze? Bo wygląda strasznie fajnie, tylko mi trzoche szkoda kasy na coś co daje gorsze powiekszenie od zwykłej lunety za 80zł a nie jest bardziej uniwersalne (np. red dot na górze)...

Link to post
Share on other sites

Studząc entuzjazm kolegi powiem tylko że kolimator w dualsightcie G36 ma maleńkie światło (coś jak 20 groszówka) i jako taki jest raczej kiepskim kolimatorem. Plamka też najostrzejsza nie jest w ostrym świetle. Stąd zastępowanie ich w nowszych wersjach G36 CCO montowanymi na szynie nad lunetą (typowe celowniki to HWS 552/552, Z-point, Aimpoint).

Link to post
Share on other sites
? Bo wygląda strasznie fajnie, tylko mi trzoche szkoda kasy na coś co daje gorsze powiekszenie od zwykłej lunety za 80zł a nie jest bardziej uniwersalne (np. red dot na górze)...

 

 

Wygląda bardzo fajnie i wogóle jest fajna a porównanie do lunety za 80 zł jest nie na miejscu ;) (chyba ze masz znizki na lunety)

 

Do ASG jest to bardzo dobra luneta, tylko cena trochę za wysoka :(((

 

 

Pozdrawiam Cappuccio

Link to post
Share on other sites

Cuż- ale mimo wszystko się przyzwyczaiłem że g36 musi mieć ten system;) Chociażby z filmów- własnie skończyłem ogladać po raz kolejny equilibrium :D Mówi się trudno- trzeba się będzie zadowolić bajerancką rączką za 500zł 8) Ale to jak troche kasy skapnie do portwela...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...