Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Catch22

Weteran
 • Content Count

  2,153
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

6,496 profile views
 1. Nie brałbym też do serca mądrości Remova nt. tego kiedy MSBS przestaje być MSBS. Twórcy nadal mówią o nim jako o MSBS, a to że Remova lansuje swoją wersję... to jego problem.
 2. Nie, to TruSpec. Uprzedzając dalsze pytania - Plate Carrier to prototyp z MTG z teleskopowym pasem zewnętrznym, spodnie to UTP helikonowskie, pas z systemem przeniesienia masy to BASE z Mystery Ranch i tak dalej...
 3. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=257411554373985&set=a.190064931108648.41273.190052144443260&type=1&relevant_count=1 Na FB Andy'ego...
 4. Poczekajcie do MSPO, to zobaczycie przynajmniej jeszcze jedną estetyczną niespodziankę o której póki co nie było mowy...
 5. Z jakiej zasady powinien? Czegoś nie wiem? Co przesądza o oddychalności materiału?
 6. Ależ Ci koledzy to właśnie sektor prywatny, a nie jakieś wielkie firmy...
 7. Do opisanego obciążenia pasa szelki bym póki co olał, chyba że doświadczenie wykaże że są absolutnie niezbędne. Natomiast Comfort Pad i mocne dopięcie pasa będzie bardzo pomocne.
 8. Wiemy że istnieją Tacy ludzie jak Ty... Ale wiesz co - ja naprawdę wolę wydać te 2-3 stówy na przyzwoity sprzęt niż tracić czas i pieniądze na takie bzdety.
 9. It's preety much the same thing. Just labelled diffrently - as a Government Protection Bureau field uniform. They adopted the same pattern and cut for their field uniforms few years ago. The only real diffrence is the shape of the velcro patches on the sleeves/torso to match the GPB (BOR) insignia. Just get rid of them.
 10. Nie będziemy się chyba o jedną literkę spierać?
 11. Ojejujeju. Nie są to przedstawiciele DWS. I owszem jest to Bushmaster ACR. Hełmy - podpowiem to Rabintexy RBH 303AU, rozpoznajcie jeszcze kamizelki i zagadka prawie rozwiązana.
 12. Grupy realizacyjne miały kupowanie Rabintexy RBH 302AU, Kamizelki Niskoprofilowe (poszycia IWO-HEST, podobne do niskoprofilówek BOR) i Taktyczne - modułowe w systemie MOLLE na siatce, do tego okulary Revision Desert Locust, kabury FAB/IMI i parę innych rzeczy. Buty to były Batesy albo Starforce. Miche mieli przed BOA, bo mają prostszy system robienia zakupów. Broń zawsze kulała - P99 i PM98.
×
×
 • Create New...