Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

może ktoś używa i miał podobny problem jak ja. otóż codzi o przycisk od składania kolby i o samą kolbę . kolba jest ruchoma i to spowodował to pęknięcie plastiku od przycisku. pęknięcia są dwa i kiedy się przymierzam to one się powiększają bo kolba opada na dół. niewiecie jak to naprawić ? proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

KaXardas... chwyć w swoje łapki jakiekolwiek RK z boya to pogadamy.

Po Twojej wypowiedzi śmiem sądzić, że nie miałeś porównania.

 

Mojemu koledze kolba w CM 0.28S pękła od samego leżenie w piwnicy zimą.

... No i ten plastik fantastik...

Edited by Mortis
Link to post
Share on other sites

Nie no, cm028 dla zielonego nie jest zła,ale nie na dłużej niż max rok. Szczególnie wersja "s" gdzie kolba wyrabia się tak że rozłożona lata jak epileptyk. Co do pęknięć - z tym raczej nic nie zrobisz ,próbuj żywicą ale to raczej nic nie da. Osobiście uważam że reanimacja jest bez sensu. Uzbieraj za to z 7 stówek i kup solidną replikę na lata choćby cm 040 lub któregoś z RK (bo to chyba jedyna seria jaka boyiowi wyszła dobrze). Takie jest moje zdanie ;)

Link to post
Share on other sites

Przepraszam za ot, ale cyma już nie robi składanych kolb ze znalu, tylko z plastiku? Chyba, że podmienili mi w serwisie na znal, no ale to było w `09 roku, tyle się pozmieniało.

 

A co do tematu, to ten przycisk jest tyle warty co zła teściowa(która jest dobra?), najlepiej wywal całą kolbę, skróć przód, zmniejsz fps-y, mimo, że same też potrafią polecieć i będziesz miał dobry "rozpylacz" do budynków, albo przełóż od oryginału, a to chyba się nie opłaci bo za cenę tej kolby możesz kupić nowego 028. Jest jeszcze trzeci wariant, usztywnienia kolby, ale wtedy koniec wygód i nie będzie się jej składało i rozkładało.

Edited by szymongwiazda
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...