Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

B3Lf öÖö (LastSniper)

Użytkownik
 • Content Count

  608
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Sztywność tej konstrukcji jest porównywalna z doklejeniem takiej szyny taśmą :icon_wink: 2. Widziałem na własne oczy jak kolega podczas dość brutalnego wstawania zgubił dzięki temu mocowaniu cały front. 3. Jak już kupować to razem z montażem komory od APS i bez stosowania stabilizatorów lufy wew. bo może ona przypadkiem ulec uszkodzeniu jak się człowiek ręką oprze na froncie zamiast na kolbie :icon_cool:
 2. Tak gdzieś po tysiącu kulek się do czegoś zaczęła nadawać, mimo wszystko nadal nie polecam :icon_mrgreen:
 3. Ja zamontowałem stock lufe od jg m16a1 więc raczej każda podejdzie.
 4. Grozi to jeszcze zmarnowaniem czasu :maniak_jezyk2: . Będziesz też naciągał ten tłok o jeden ząbek mniej więc spadną ci fpsy :icon_wink: .
 5. Co do używania ochrony twarzy, warto przejechać się do sklepu i przetestować różne warianty. Dla przykładu jeżeli wybierzesz gogle (np te): https://specshop.pl/product-pol-10168-Bolle-Safety-Gogle-Ochronne-ATOM-Wentylowane-ATOAPSI.html To możesz mieć problem ze spasowaniem tego zestawu tak aby zakrywał cały nos. Jak wiadomo kulka trafi cię w zęby zawsze wtedy kiedy nie masz akurat maski i tak samo jest z tą małą przerwą pomiędzy goglami a maską :icon_lol:
 6. Wyczuwam w tym worku sarkazmu jakąś cząstkę samozachwytu, spowodowanego zapewne odkryciem tych niepozornie oczywistych faktów o których istnieniu miałeś okazje nam opowiedzieć :maniak_usmiech: . Rozumiem, że używa jej do zamiatania kosmosu, coś czuję, że ten Pan "ar... coś tam." niedługo nas zamiecie :icon_cool: .
 7. Ludzie co wy macie z tymi hełmami? Używamy replik a nie hełmów. Ludzie co wy macie z tymi magazynkami? Używamy replik a nie magazynków. Ludzie co wy macie z tymi granatami? Używamy replik a nie granatów. Ludzie co wy macie z tą bronią? Używamy replik a nie broni. :icon_wink:
 8. Takie kolorowe w podpisie na dole, kliknij i poczytaj :icon_lol: Agm 003.
 9. Tutaj na dole takie kolorowe w podpisie należy kliknąć i poczytać :) Na gunfire były ciekawe promocje, gieta jg taniej o 100zł i jakieś apsy w przystępnych cenach. Co do czegoś lepszego niż RK nie będącego kałachem to byle jaka replika 1 klasy :icon_lol: Wybrałeś niepopularne repliki z kosmosu więc czegoż się spodziewać można, nie rozpadną się.
 10. "Mam na sprzedaż części pochodzące z rozbiórek replik w systemie VFC. Body pochodzą z rozbiórek replik CM.040 i CM.045 firmy CYMA" Co się porobiło z tym forum, że świadomość sarkazmu zanika :icon_biggrin: Mam dostęp do body od 028 ale serce by mnie bolało jakbyś miał latać z plastikowym kałachem :hahaha:
 11. Serwisowałem to cudo, lepiej zobacz jak wygląda zębatka przenosząca moment z silnika zanim cokolwiek zalejesz :icon_idea: Co do zalewania, dobry pomysł ale nie przesadzaj ze spasowaniem tych zębatek bo to wyraźnie wpłynie na okres eksploatacji.
 12. Mogło zetrzeć zęby na tłoku, jeżeli jest jak piszesz i stopniowo zmniejszał się zasięg :icon_lol: Cokolwiek by to nie było i tak gb otworzyć nie możesz samodzielnie więc oddaj na gwarancję :icon_idea:
 13. cyma w systemie VFC http://allegro.pl/bo...6929285058.html będzie na zapas :icon_smile:
×
×
 • Create New...