Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka replika do 400zł


Recommended Posts

Witam,

Z góry chciałem zaznaczyć, iż nie wiem czy dobry dział wybrałem - jeżeli nie prosiłbym o to, aby jakiś moderator ten temat przeniósł :) Poszukuje repliki do 400zł, która ma mi posłużyć co najmniej do wakacji 2014, znajde taką za te pieniądze? Moją pierwszą (jak narazie jedyną) repliką ASG jest tani, chiński (za 180zł) M4, także coś tam o ASG wiem. Jeżeli coś jeszcze potrzeba wiedzieć, to napiszę :) Pozdrawiam.!

Link to post
Share on other sites

Sam jestem na etapie szukania repliki, więc może podzielę się informacjami, które zyskałem porównując oferty i czytając rady pomocnych użytkowników tego forum.

Na twoim miejscu dołożyłbym jeszcze te 100-150 PLN i wybrał coś od Cymy- co prawda chińczyk, idealny nie będzie, ale jak na te progi cenowe jest to dobre posunięcie- chyba lepsze od JG.

Z tego co się orientuję będziesz musiał zainwestować też w akumulator (tak od 40-50 PLN) bo te z zestawu raczej do następnych wakacji ci nie pożyją. :)

Ale co do konkretnych modeli może niech wypowiedzą się bardziej doświadczeni użytkownicy forum.

Link to post
Share on other sites

ten cM.045 będzie troche za drogi niestety.

To teraz pytanie, lepiej kupić tego CM.028A czy JG067 ?

I jak sklep polecacie ? :icon_smile: I czy do JG067 (mp5) mogę dać jakiś kolimator?

Oczywiście możesz zamontować kolimator, jednak będziesz zmuszony dokupić również szynę RIS bo tej nie ma w zestawie.

Jednak to dodatkowy wydatek. Na twoim miejscu odpuściłbym sobie kolimator, a zamiast niego zainwestował w tą nieco droższą 0.45. Kolimator jest przydatnym rozwiązaniem, jednak początkujący raczej się bez niego obejdzie.

P.S. Co do sklepu to ja polecam Taiwangun- sam zamówiłem osprzęt takt. i jestem bardzo zadowolony. Obsługa bardzo miła, a za punkty z zamówienia możesz dostać drobne, aczkolwiek przydatne "zabawki" (np. szybkoładowarka, czy pas nośny). :)

Edited by MrStone
Link to post
Share on other sites

Polecam ci CM.028, mam ją od ponad roku. Wystrzelałem ok 10-12k kulek i dalej działa bez zarzutu. Nie zacina się, aku wytrzymuje ok 2 magów, przy -10 stopniach jeden. Replka jest wygodna, dobrze się trzyma w rękach. Wymieniłem w niej tylko gumke hop-up i uszczelniłem komore. I muszę powiedzieć że na kulkach 0,25 strzela dużo lepiej. Za te pieniądze nie znajdziesz niczego lepszego.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedno pytanie, nie mam ukończonych 16 lat, będę mógł szczelać się na jakiś (może mniejszych) imprezach? Oczywiście za zgodą opiekuna? Tzn. rodzic mnie tam zawiezie, podpisze co tam będzie trzeba itp. Cały strój (google, jakiś hełm maska) mam.

Edited by oxi2k8
Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedno pytanie, nie mam ukończonych 16 lat, będę mógł szczelać się na jakiś (może mniejszych) imprezach? Oczywiście za zgodą opiekuna? Tzn. rodzic mnie tam zawiezie, podpisze co tam będzie trzeba itp. Cały strój (google, jakiś hełm maska) mam.

To zależy od organizatora. Większość grup przyjmuje pełnoletnich lub osoby od 16 roku życia. Może jakiś niewielki team przyjąłby Cię, jeśli nie brakuje Ci dużo do "szesnastki". Ale co do większych imprez nie łudziłbym się za bardzo. Zawsze możesz spożytkować ten czas na ćwiczenia co celu, biegi w terenie lub do drobnych "strzelanek" ze znajomymi.

Link to post
Share on other sites

Zależnie od tego kto organizuje strzelankę, popytaj w lokalnym środowisku, lub próbuj dogadać się z organizatorem (chociaż zwyczajowo >16 +zgoda, a jeśli nie masz 16, tzn kończysz w tym roku, czy jesteś znaczenie młodszy? bo jeśli to drugie to szanse są proporcjonalnie mniejsze). Albo namów kolegów w twoim wieku, Ci co mają mniej kasy niech kupią pompki agm, okularki i paczkę kulek, i wtedy nie będziesz potrzebował żadnej zgody etc :)

Link to post
Share on other sites

No znaczniej mniej niż 16, niestety. Co do kolegów, jak na razie mam jednego co sie bawi w ASG, w moim wieku, no i właśnie z nim mam zamiar cokolwiek robić. Jeżeli dobrze pójdzie, to będzie jeszcze jeden, który w tym roku skończy 16 lat.

Dzięki za pomoc wszystkim :icon_smile:

Edited by oxi2k8
Link to post
Share on other sites
(...) lepiej kupić tego CM.028A czy JG067 ?

I jak sklep polecacie ? :icon_smile: I czy do JG067 (mp5) mogę dać jakiś kolimator?

Są porównywalne.Bierz to co ci się bardziej podoba.Osobiście skłaniałbym ku mp5.(...)

Odpowiem to samo - IMO JG.067. :maniak_OK:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...