Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tomek0117

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,688 profile views
 1. Yeneth człowieku o co ci chodzi? Fakt wystawiłem zdjęcie HK, które znalazłem w internecie, a nie ukradłem jak ktoś wcześniej napisał. Sprawa zdjęcia została wyjaśniona tzn. napisałem do autora zdjęcia, przeprosiłem i usunąłem ogłoszenie razem ze zdjęciem. Co do zdjęcia głównego. Nie wiem czy zauważyłeś ale po kilku godzinach było już 300 wyświetleń. Sam kliknąłeś to ogłoszenie więc wszystko zadziałało tak jak powinno. W ogłoszeniu było napisane, że wydmuszka jest M4, a nie HK416. Na replice jest napisane HK więc czemu taki ból dupy? Nie miałem zamiaru nikogo oszukać. mogłem dodać w ogłoszen
 2. Masz możliwość sprawdzenia tych magów w RK od BOYI?
 3. Miał ktoś z was te magazynki http://www.taiwangun.com/magazynek-mid-cap-na-150-kulek-do-serii-ak-cm?from=listing&campaign-id=19 w Rk? Czy po przypiłowaniu podają prawidłowo?
 4. Wiecie może czy Trooper+polar spisze się zimą? Czy lepiej poprostu kupić grubą kurtkę.
 5. U mnie pin jest dwu częściowy.
 6. Wyjąłem przedni pin, Górna połówka oddzieliła się od dolnej ok.1mm i dalej nie chce iść co mam zrobić? ;)
 7. U mnie przy stockowej gumce prawie nie widać różnicy gdy hop up ustawiony jest na max lub na min. Mam jeszcze takie głupie pytanie aby ściągnąć górną część korpusu muszę wyciągnąć te dwa piny?
 8. Bateria jest już zamontowana w prowadnicy. Wracając jeszcze do czerwonych pokręteł w komorze, mam się martwić tym, że nie mam czarnych pokręteł? Czy obie te komory spisują się identycznie?
 9. Na stronie asgshop jest napisane coś takiego 'Typ pasującego akumulatora: Li-Pol 7,4V umieszczanej w Stock Pipe' Otworzyłem chwyt przedni lecz nie ma tam żadnego przewodu ;/ Dlaczego mam czerwone pokrętła w komorze?
 10. Witam Dziś dotarła do mnie paczuszka z M4 G&P a dokładniej http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3546 Stara seria to niebieskie pokrętła w komorze hop up czarne pokrętła to nowa seria, może mi ktoś wyjaśnić dlaczego ja mam czerwone pokrętła? W jaki sposób mam włożyć baterię do prowadnicy,jak ściągnąć kolbę?
 11. Witam chcę kupić M4 KWA a dokładnie http://gunfire.pl/product-pol-1152200992-Replika-karabinka-KWA-CQR-MOD-2-11.html aby uzyskać więcej fps trzeba wymienić cylinder? jeśli tak to czy ten się nada http://gunfire.pl/product-pol-1152196477-Cylinder-SHS-Typ-1.html
 12. Przy zakupie replik chcę od razu wymienić elementy które są najsłabsze czyli prowadnice i tłok na bardzo wytrzymałe alby w przyszłości się o nie nie martwić. Przy krótkich seriach szkielet nie wytrzyma 11,1V? Ile fps powinna mi dać sprężyna M115 Elementa gdy już się ubije, chciałbym uzyskać 400-410fps.
 13. Witam W następnym tygodniu chcę kupić M4 EA http://blacksword.pl/product-pol-684-Evolution-Airsoft-Lone-Star-Border-Patrol-SBR.html chciałbym od razu wymienić kilka elementów na: http://blacksword.pl/product-pol-92-Element-Sprezyna-M115.html http://blacksword.pl/product-pol-970-MadBull-Tlok-wzmocniony-X-Factor-Full-Teeth.html http://blacksword.pl/product-pol-263-Guarder-Prowadnica-sprezyny-v-2.html http://blacksword.pl/product-pol-178-Guarder-Gumka-Hop-Up-silikonowa.html czy te elementy będą dobre czy lepiej wymienić je na jakieś inne, jeśli tak to na jakie. Ile fps powinienem
 14. Jakie metalowe body możenie mi polecić(jak najtańsze), ponieważ nie jestem za bardzo przekonany do tego z polimeru. Dużo pracy jest z dopasowaniem body do gearboxa kwa?
 15. Czy do tej repliki http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4783 bez problemu można zamontować komorę hop up firmy King Arms?
×
×
 • Create New...