Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mid-cap cymy


Recommended Posts

Używałem midów cymy z cm.028, teraz używam midów z cm.049SD6 (krótkich, i długich).

Do tej pory nie zdażyło mi się ani jedno zacięcie w magazynkach cymy, ani nawet puste strzały na bateriach LiPo.

W porównaniu nawet do magów CA (do sr-25) spisują się doskonale, i są przy tym tanie.

 

Cyma robi tak dobre repliki, jak i magazynki - nic tylko brać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Bo te midy chłamu nie trawią ;) Mają być kulki a nie kwadraciaki. W moich midach nie są tolerowane żadne P&J, Racketsy czy nawet Guardery. G&G, KA czy Madbulle są podawane bez jakiejkolwiek zacinki. Nigdy ich nie smarowałem.

 

BTW. trzeba pamiętać, ze cyma robi midy w standardzie TM. Żeby pasowały do cym 40 45 48 niestety trzeba je podpiłowywać.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Żeby nie zakładać nowego tematu spytam czy te magazynki będą pasować do RK-01W (AKS 74U) pod względem koszerności czy lepsze są bakelitowe no i jak z jakością tych magazynków cymy bo nigdzie nie mogę znaleźć jakiejś dłuższej wypowiedzi na temat tych metalowych magów do AK od cymy.

Link to post
Share on other sites

Do Boyia być może będziesz musiał spiłować tylni zaczep. Ja w RK-01 SW musiałem delikatnie podpiłowywać, ale widziałem też ludzi którzy twierdzili że im do RK-01W wchodziły bez piłowania. Magazynek pod względem koszerności bardziej do Tantala i Onyksa niż do czystej 74U, ale to i tak bardziej koszerne niż używanie magów do 47, a dodatkowo zaczepy wytrzymalsze bo metalowe (w plastikowym midach Cymy zdarza sie że łamą się zaczepy jak się z nimi nie obchodzisz grzecznie). Co do jakości to dopóki wsadzisz w nie dobre kulki to będą chodziły bardzo dobrze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...