Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jey85

Użytkownik
 • Content Count

  382
 • Joined

 • Last visited

 1. Ma banglać, przybliżać i dawać poobserwować, koszerność jest zbędna.
 2. Witam, zastanwiam się nad jedną z 2 optyk. https://gunfire.pl/product-pol-1152194742-Luneta-taktyczna-3-9x42-E-EG.html a tym https://gunfire.pl/product-pol-1152213970-Luneta-Gunner-4x45A-czarna.html Finalnie bedzie zamontowana na AK, z czasem może na RPK. Interesuje mnie ogólna trwałość i dobra widoczność przez nią. Jakieś sugestie?
 3. Ketonal mam w tabletkach i tylko dla mnie jak jest ciezko. Nie będąc ratmedem nie moge nikomu podawać żadnych leków ani przebijac powierzchni skórnej. Jak malo boli jest apap
 4. Taka rzecz, maseczka do sztucznego oddychania. Maść Alantan plus (na szybsze gojenie się ran, używam na naprawdę długich wędrówkach. Bandarze elastyczne, plastry w tym te sportowe/na odciski. Ketonal - przeciwbólowy To dodatkowa zawartość mojej apeczki plecakowej, IFAKa raczej mam standardowego
 5. Kurde, kupiłem już forca za 730,
 6. Cenne rady,myślę teraz nad ta konwersją albo kupnem E&L w pożądanej wersji
 7. Flaki juz mam. Chce zmienic obecna bude na cos czego duzo jest w wp. Stad akms, aksu odpada bo szkoda lufy promka. Planem b jest kupno po prostu ak cymy z drugiej reki, tyle ze calego
 8. Planuje zakupić replike w w wersji 10S,Następnie wsadzić do niej wlasne bebechy z Cymy. Zależy mi n replice z solidną skorupą. RK jest tego warta czyle liej pozostać przy cymach? Na E&L raczej mnie niestać
 9. Ostatnio nastąpiła u mnie zmiana używanego kamuflażu, ponieważ mundur w wz93 i ładownice flectarnowe trochę się gryzą myslałem przed kupnem nowych pomalować je sprejem, w jaieś tam wzeto-podobne plamy. Czy ktoś już tego próbował i z jakim skutkiem?
 10. Wpadł w moje rece nieco zdezelowany RPK od CA. Składając go mam 2 problemy,jednym jest suwadło (atrapa zamka) która trzymana jest tylko na prowadnicy. przez co jest dość luźna. Nie ma żadnej szyny jaka jest np w cymkach. Dalej dekiel, z tyłu repliki zaczepiany jest na PIN przy GB, a z przodu opiera się na odstawie szczerbinki, dość lużno- lubi przez to odpadać. (nie ma żadnego rowka do mocowania) Jak to jest w waszych replikach?
 11. Szukam dobrej głowicy tłoka i głowicy cylindra,mam zamiar zamontować je w ak od e&l. Myślałem o jakiejś aluminiowej, jednak jak mi sie wydaje wieksza waga- bardziej obciąża szkielet gb? wiec moze jakis polimer? Czy "markowy" droższy jest sens kupować? . Ew "glowice tloków w e&l sa tak wytrzymałe ,że śmgają przy -15* to by oznaczało rozwiązanie problemu.
 12. Jey85

  AK [E&L]

  verb, masz na myśli tą głowice? http://azteko.pl/shs-metalowa-lozyskowana-glowica-tloka-cnc-p-2162.html Długość dyszy w głowicy cylindra dobrać w/g stockowej? czy masz jakieś konkretne modele pasujące w sam raz?
 13. W jakim stanie jest listwa przerywacza? Spróbuj wyjąć GB i sprawdzić co się dzieje na singlu z kostką stykową gdy spust ją naciska.
 14. Jey85

  AK [E&L]

  Na starcie myślałem zmienić tłok na ultimate 170 (już mam) i głowicę tłoka na jakąś super wytrzymałą. Teraz możę dojdzie głowica cylindra jak piszsz i dysza. Kałaszka chce mieć do milsimów.
 15. Jey85

  AK [E&L]

  Panowie, a jak się sprawdza replika zimą? jak z awaryjnoscią i spadkiem fps po czasie?
×
×
 • Create New...