Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Socom Gear REC7 14,5" - problem z podawaniem kulek


Recommended Posts

Witam,

na wstępie witam wszystkich! Jestem nowicjuszem w temacie, także kolegom którzy chcieliby "pojechać" po mniej doświadczonym z góry dziękuję :-)

Od dziś rozpocząłem przygodę z repliką Socom Gear REC7 14,5". Wyboru dokonałem po dłuższym researchu, także sądzę że wybrałem przyzwoity model. Po wystrzeleniu kilkudziesięciu kulek zauważyłem taki problem:

- replika przestaje pobierać kulki z magazynku gdy pozostaje ich niewiele [dysponuję 2 magazynkami stock oraz hi-cap Socom Gear G&P

http://www.specshop...._-_340_-_Czarny

i w przypadku obu magazynków jest ta sama sytuacja

- dodatkowo gdy wyciągam magazynek wypada kilka kulek z przestrzeni pomiędzy magazynkiem a komorą hop-up

Używam kulek G&G 0.25 5,95 model G-07-097

Replika jest stockowa poza zamontowaną dłuższą preclufą 509mm Gaurder oraz gumką hop-up Ultimate, mosfet MERF 3.2. Wszystkie modyfikacje nadzorowane przez serwis specshop.

Hop up ustawiony jest na razie na zero.

 

Z góry dzięki za wszelkie sugestie w tej sprawie.

 

Przy okazji zapytam kolegów z Poznania gdzie i kiedy można się spotkać na strzelance?

Edited by sixsixsix
Link to post
Share on other sites

To, że w "tunelu podającym" zostaje kilka kulek jest całkowicie normalne.

Hi-cap musi mieć w środku pewną ilość kulek, aby podawał - sprężyna, którą magazynek nakręcamy znajduje się na samym jego dole, a kulki przebywają tę drogę będąc popychane przez te znajdujące się niżej.

Edited by proteziaksaspl
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...