Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z poskładaniem konwersji SAM-r i upper


Recommended Posts

Witam, ostatnim czasu posypała mi się górna cześć body przy wejściu w konwersje. Czy ktoś może z Was kiedyś wyciągał i zna knif jak rozkłada się tego typu konwersje z G&P, by wymienić uppera?

Przesyłam trochę fotek dla wtajemniczenia.

 

Z ciekawości jeśli ktoś ma na zbyciu do sprzedania uppera ale wyłącznie z G&P to proszę kontakt.

 

zdjcie0736c.jpg

Jak wyciągnąć z konwersji zniszczoną część, po wyciągnięciu rury gazowej i zdemontowaniu muszki dalej ona trzyma się dobrze. Czy wykręca się tylko czy coś jeszcze trzyma.

zdjcie0735g.jpg

Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz już zdjętą muszkę i rurę gazową, to pozostają Ci jeszcze dwie rzeczy:

 

1. Odkręcić ten duży karbowany pierścień( może być zapieczony). Będziesz mógł zdjąć szyny.

2. Odkręcić wewnętrzny pierścień, najlepiej przy popmocy odpowiednio wyprofilowanego grubego pręta.

Link to post
Share on other sites

Oki dziękuje za odpowiedź ale ja właśnie musiał bym to odkręcić od strony body a Ty masz odkręcone od strony konwersji. Od body tez mogę odkręcić? i tam dwa duże piny chyba po bokach nie będą blokować? tylko rura gazowa blokuje? Próbowałem tez na youtube poszukać ale nieznalzłem:(

Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz już odkęconą muszkę i rurę gazową i masz tylko samą lufe z szynami to odkręcasz tylko ten garbowany pierścień i szyny powoli się odsuwają od body a pierścień pozostaje w tym samym miejscu(te piny co widać to one ustalają pozycję szyn względem body). Dobiero jak się odkręci pierścień wenwnętrzny to będzie można wszystko zdjąć i zostanie samo body.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...