Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wybór repliki


Recommended Posts

Witam wszystkich. Zaczynam właśnie przygodę z ASG i poszukuję jak każdy pewnie żółtodziób porady odnośnie repliki. Budżet maksymalny na replikę chwilowo to 400PLN ale 450-500 to nie będzie tragedia. Poradnik przeczytałem, jakieś tam wnioski wyciągnąłem i oto co wysznupałem:

 

1 -DG05T

2- DG02

3- DG06T

4-SLV36

Generalnie mogę biegać ze wszystkim poza replikami przypominającymi AK bo jestem uczulony na ten kształt :P

Klasyczne pytanie: czy to się do czegoś nadaje? Czy dla tych modeli nie będzie w porzyszłości problemu np.z montażem kolimatora itd.? Jest możliwe tuningowanie tego (wszyscy producenci piszą, że nie ma problemu z częściami, a nie chce się obudzić z ręką w nocniku). Z góry dzięki za wskazówki.

Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim jeśli gieta to od JG - są już na rynku sporo, wielu używa i wielu jest zadowolonych. Jedyna chyba sensowna gieta w tej cenie. Co do eMek się nie wypowiem bo nie znam, są nowe na rynku, jest temat poświęcony im na forum - tam się dowiesz więcej.

Link to post
Share on other sites

Pierwsze 3 repliki są nowe na rynku, lepiej kupić coś sprawdzonego :

http://gunfire.pl/pr...wego-CM028.html

http://gunfire.pl/pr...wego-JG608.html

 

EDIT : Takich tematów było już zylion, poszukaj trochę.

 

zdaję sobie sprawę alemi chodziło o porównanie tych 4 konkretnych

Kolega pisał że nie chce kałacha, więc CM028 odpada. Ja osobiście polecam G3 od JG.

Dzięki - ten G3 jakoś mi wcześniej umykał. Poszukam w jakiejś rozsądnej cenie.

Link to post
Share on other sites

Dragon Guns jest zachwalane za dobrą pracę GB i ogólnie niezły gearbox.

Ale z tego co czytałem wykonanie i plastiki pozostawiają niesmak. Z tych filmików na forum też wynika, że po pierwszym drobnym upuszczeniu "na dywan" już pierwsze elementy nie dają rady :icon_razz: Jako żółtodziób nie wiem czy to norma. Bo może nie mam co liczyć za taką cenę o lepszą jakość...

Edited by mosiek88
Link to post
Share on other sites

Ja sam używałem też giete od JG i bardzo sobie chwalę tą replikę. Tak jak wspominałem G3 jest dobre, teraz jeszcze dodam że G36C JG trzymało mi na stocku ponad rok potem rozebrałem ją i nie potrafiłem złożyć.

 

Gietę od JG składa się banalnie. Bez żadnych problemów tylko trzeba wiedzieć co się robi.

Link to post
Share on other sites

Już mam na oku kilka egzemplarzy:) naturalnie hu pójdzie na pierwszy ogień. myślałem o precce ale ceny mnie nie zachęcają. Teraz czekam na wypłate i heja. Jedyny problem to wkręcić się w środowisko we Wrocku. Pożyjemy zobaczymy. Teraz Już tylko szukam bocznego guna i chyba jednak jakaś tanioszka to będzie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...