Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

korobov

Użytkownik
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

 1. Bez kołkowania na nowo nie pasi, kiedyś to robiłem. Jednak muszka nie będzie się idealnie zgrywać ze szczerbinką, no i za proste też to nie jest. pozdrawiam.
 2. Wykonanie zewnętrzne raczej dostateczne, ale za 220 na pewno bardziej się opłaca niż cymę bo nowi i tak nie widzą różnicy. Jeżeli replika dalej będzie dostępna i okaże się wytrzymała to mamy kolejny hit, a 28 przejdzie do lamusa. W niedzielę będzie ciepło to sprawdzimy jej zasięg, ale wydaje mi się że lata fajnie (było -8 w tą niedzielę).
 3. Nie powierzajcie ocen nowemu ot co:P Bez hopka... Pompka vs elektryk. Nie chcę mi się wierzyć.. Podobno elektryk ma 365 mierzone przez gunfire, i pompka jak przyszła mierzyłem u kolegi i miała nowa 340. Cóż, pompkę dalej niesie. Więcej ma fps'ów elektryk - dziwne. edit: I oczywiście tymi samymi kulkami...
 4. Naprawdę wzięliście zdanie z "XD" na poważnie ? :icon_biggrin: Jak Powała twierdzisz inaczej, to ok ale to to napisz normalnie, a nie od razu od bzdur mi tu wyjeżdżasz. Po za tym herezje to moja specjalność:P
 5. Mag Karalucha działa jak każdy, po prosty wsypał za mało kulek:p Miałem już troszka replik i przy limicie w naszym środowisku wynoszącym 430 FPS, strzelaniu tylko ogniem pojedynczym i na niewielkie dystanse, to kulki 0,20 są raz że tanie, dwa: nawet w porównaniu do 0,25 G&G nie są złe. I strzelam się jakieś 8-9 lat prawię co tydzień, więc nie myślcie że nie próbowałem innych i że nie wiem co to airsoft. Jeżeli chodzi o przycinki w magach, to polecam używanie hajkapów, problem sam się rozwiąże XD Obczaję replikę karalucha w niedzielę i może razem sklecimy jakąś recenzje, gdyż chłop
 6. W cymie, blacha jest chyba ocynkowana:D Po 2 latach, w miejscach gdzie replika była postarzana zero rdzy ! Nawet solanka nic nie dała, polecam :P A tak szczersze to brałbym SW, mimo, że boyi się trochę ostatnio zepsuło, to jednak dalej jest w pełni stalowe. W środku tez tragedii nie ma, na twoim miejscu wsadził bym tam od reki mocniejszą spreżyne.
 7. 48 oparłem o ścianę, było jakieś -3 c, gumka podkręcała ładnie więc nie było sensu zmieniać. Super uber nie jest, ale czasami jest wytrzymalsza od super hiper full metali ze znalu, więc nie demonizujmy.
 8. Miałem cm.028, 036, 48 i w sumie z tylko na 48 mogę ponarzekać, bo w ciągu 2 lat zmieniłem w niej gumkę i połamałem kolanko i muszkę. Mogę poprzeć swoje zdanie doświadczeniem z użytkowania, dlatego nie rżyj już jak koń i napisz co ci nie pasuje w moim poście.
 9. Bez przesady, co najwyżej ukruszy muszkę, lub zgubi szczerbinkę. Znam mnóstwo ludzi strzelających się cm.028 i o ile to nie jest wersja s, to są to repliki nie do zajechania..
 10. Alpentarn jest nowy i tani:P
 11. Na armyworld masz jeszcze nówki alpentarna w cenie 50 zł za bluzę i spodnie.
 12. Mniej więcej tak to wygląda teraz : http://s23.postimg.org/49qvj7h0r/mwasg.jpg
 13. Mam bolle defendery i wystarczyło poświęcić 10 minut roboty i wyglądają normalnie.
 14. Najwyżej skręcisz gołe kable do kupy i zabezpieczysz izolką. Ale wydaje mi się że na luzie zlutujesz, bo w niektórych cymach kable do silnika są przylutowane.
×
×
 • Create New...