Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jak rozpoznać czy ta gumka to systema energy


Recommended Posts

Hej, mam pewien problem. Niedawno kupiłem replikę w której rzekomo miała siedzieć systema energy (czyli jedna z najlepszych o ile nie najlepsza obecnie gumka). Zadowolony udałem się na szczelankę porozpylac nową repliką. Niestety się zawiodłem, replika jest niecelna i kulki lecą gdzie chcą - najcześciej w prawo, poza tym szybko opadają. W systemie energy tak być raczej nie powinno. Rozkręciłem replikę i wyjałem gumkę. Poczytałem trochę na forum jak takowa powinna wyglądać, dużo ludzi pisze że powinna mieć poziome prążki, moja ma ale jakby takie ukośne, poza tym nic nie zaobserwowałem. W oczy rzucił mi się jednak dziwny "garb" który podkręca kulki -mianowicie jest on taki jakby nacięty po środku? Czy tak jest w systemach energy? Jak to tam wygląda? Ucieszył bym się jak by ktoś podesłał fotki swojej systemy a szczególnie tej wypustki podkręcajacej kulki - z pewnoscią wielu z was używa tej gumki. Czekam na odp i z góry thx!

Link to post
Share on other sites

bardziej mi tu chodzi o samą gumkę - chcę tylko zidentyfikować czy to systema i czy nie zrobiono mnie w konia. jeżeli systema nie ma żadnych nacięć to pewenie zrobiono mnie w konia ;/ a jak wyglądają stockowe gumki boyi i cymy z kałachów w układzie vfc - mają nacięcie? Mógłbyś SirHawk podesłac zdjęcie tego garba w systemie jak wygląda? to bym miał 1000% pewność

Edited by Mike007
Link to post
Share on other sites

Możliwe jest,że żywot gumki dobiega końca.Możliwe też jest że jest to gumka typu bax,czyli z nacięciem po środku.Stosują to w replikach cybergun,co niektórych umarex,jak i również w kwa. Systema wygląda jak normalna,czarna stockowa guma(z wyjątkiem gęstych prążków),ze standardowym wybrzuszeniem,bez nacięć i innych dupereli.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...