Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

 

1 marca zakupiłem replikę M4A1 KWA ze zbrojowni. Dziś byłem na pierwszej strzelance. I co się okazuje, pierwsze oddane strzały padały na odległość ok. 25m po czym kulka gwałtownie spadała w dół. Zdarzało się, że kulka wypadała z lufy i spadała 5m dalej. Po próbach regulacji hopki nic nie udało się poprawić. Ciężko pracowałem, żeby uzbierać pieniądze na ten karabin. Kupiłem go z myślą solidnej bazy pod tuning. bo z tego co przeczytałem niewielkimi siłami można uzyskać w tej replice fajne osiągi. aaa używam baterii Li-Po 7,4. Macie jakiś pomysły co do rozwiązania mojego problemu? Ponieważ zasięg maksymalny wynoszący 30 m to trochę mało.... Replika posiada 12 miesięcy gwarancji, czy wysłanie jej do serwisu gwarancyjnego będzie najlepszym pomysłem? Proszę was doświadczonych o radę.

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

wyciągnij lufe weź miseczke z ciepła woda i płynem do naczyć wykąp ją porzadnie potem dokładnei wypłucz. Moze to resztki smaru na gumce. jeśli dalej bedzie źle moze cos jest nei tak z hu i nie włozyli dystansera miałem taką akcje kiedys z g&g

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...