Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 Problem z Hop Up'em


Recommended Posts

Witam , zwracam się do osób zorientowanych w temacie o pomoc w rozwiązaniu problemu mianowicie :

 

Problem jest z podkręceniem kulek przy korzystaniu z jednego z moich gearboxów , po każdorazowym strzale pojedynczym kulki po max 10m spadają szybko w dół (efekt jak bez podkreconego hopup) mimo że hopup jest podkręcony do do momentu gdzie po minimalnym przekręceniu do przodu (dosłownie 1-2mm) kulki dynamicznie po max 10m lecą w górę (efekt jak przy max podkręconym hopup) . Dochodzi do sytuacji gdzie nie ma możliwości ustawienia odpowiedniego poziomu lotu kulki , jest albo strzał w górę albo w dół , jednocześnie kulki ściąga na prawo .

 

 

Przy strzale z serii i ustawionym hopup wg moich oznaczeniach w "optymalnym poziomie , kulki lecą różnie , niektóre do góry , w dół czasami nawet lecą prosto przy każdorazowym znoszeniu kulek odrobinę w prawo.

 

 

Posiadam replikę M4 z body marki KA i dwoma gearboxami posiadającymi te same osiągi

 

Lufa precyzyjna Systemy 363mm 6.04

Komora HOP UP KA

Gumka HOP UP madbull SHARK

Dystanser tylu H

 

1. Gearbox oryginalny marki KA ze spręzyną m135 w przypadku tego modelu kulki lecą idealnie .

ważne :

cylinder typ 2

 

 

2. Problemowy Gearbox ,

body : marki ULTIMATE 8mm ,

zębatki : 13:1 SHS

sprężyna : M135 SHS

tłok : SHS 15 zębów met.

cylinder : typ2 Ultimate

dysza : KA taka sama jak w poprzednim geraboxie

popychacz : ultimate

 

dodam również że nie mam żadnego problemu z podawaniem kulek , komora i lufa czyszczona stan gumki/dystansera HU idealny.

 

Edit: Kolor czerwony jest zastrzeżony dla administracji forum.

 

OFF

Link to post
Share on other sites

Gearbox rozebrany , po zeszlifowaniu lekko czoła bez zmian , montowałem również listwy dosyłacza KA i CA efekt ten sam mimo że mają one różne grubości czoła .

 

Jedna rzecz o której zapomniałem wspomnieć , nie jestem pewien czy ma to znaczenie . W problemowym gearboxie zamontowałem ASCU v.2

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...