Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rogaś

Użytkownik
 • Content Count

  3,336
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Te wszystkie silniki działają inaczej. W każdym dawka jest inaczej ustawiana.
 2. Set z pupy wymyślony. Zmień lufę na 6.05 i taką 400-430mm i daj się kulce rozpędzić. Tą 6.01 to sprzedaj komuś innemu. Jakiś czas temu składałem sobie sr25 w aegu. 500mm 6.01 PDI na 0.43g kulkach nie mogłem nic sensownego trafić na 70m. Dodam że fps też były średnie. Zmieniłem na Lambde 6.05 430mm, powiększyłem okno, flat na pełnym dysyanserze. Potwierdzone kile na 97m. No i repka ładnie fpsy dała jak być powinny.
 3. Sam dobierałeś części czy ktoś Ci je polecał?
 4. Mhm. Jeszcze proponuje dać dłuższa i ciaśniejszą lufę. Będzje lepiej...
 5. Z choinki się urwałeś czy udajesz odpornego na wiedzę? 3.3J czyli Twoje 420fps na 0.40g daje w przeliczeniu na 0.20g pi razy oko 600fapsa...
 6. Grzanie silnika wzrasta też gdy Active Breaking działa. Możesz zmienić silnik jak kolega wyżej piszę ale gwarantuje Ci że grzanie nie zniknie.
 7. Szkielet Retro (zwykły lub split) pasuje idealnie do EA. Nic nie trzeba robić, wrzucasz i będzie grać. Wiem, bo mam EA na pełnym secie Retro.
 8. Dystansery z maxa niszcza gumke. Nie zalecam ich uzywania. Tylko nie pisz ze powiekszyles okno dremlem albo pilnikiem? Tak, nadal w lufie z duzym oknem mozna uzywac mniejszych dystanserow.
 9. Stockową, zamienników brak. Proszę.
 10. Luz. Też tak się raz pomyliłem ale od razu to weryfikowałem no i wyszło że kulki pomyliłem.
 11. 4.7J na V2 z lufą 310mm. Zalamujesz czasoprzestrzeń...
 12. Szczerze Ci powiem ze taki JC jest nie mozliwy na takiej krotkiej lufie. W magazynku musiales miecjakies lekkie kulki, a na chrono miales ustawione 0.43g.
 13. No to sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Bravo :)
×
×
 • Create New...