Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rogaś

Moderator I
 • Content Count

  3288
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakiś chiński szajs na ferrytach.
 2. Te silniki są 14-16tpa. Kombinacja HS+HT. One biorą dużą ilość prądu więc nagrzewanie się ich jest w normie. U mnie te silliki się grzały zawsze. Nie zależnie od setu. Jedne może trafią się ciut lepsze, inne gorsze. Naprawde nie przejmowałbym się tym grzeniem. Dopiero gdy nie będziesz mogł trzymać ręki na chwycie, coś jest nie tak ;)
 3. Omonon nie ma sensu brac edgi. Zakup sobie Lambde Smart lub Five do AEGa, polecam sprawdzony sklep który je sprowadza - Jarmix. Nie kupuj czasem lufy od wallopa xD https://m.facebook.com/groups/ASG.Polska/permalink/2319149014970419/
 4. Zasada jest taka przy montażu GB w korpusie: 1. Wrzucasz GB 2. Środkowy pin 3. Chwyt na śrubki Na sam koniec dopiero prowadnicę kolby, ale przed jej montażem sprawdzasz osiowość.
 5. Pytanie czy obecny jest stopper wyjazdu kostki stykowej w szkielecie.
 6. 8x2 nasuwasz na lufe, dobierasz ich ilosc aby komora była sztywno i mocno zaparta o czoło GB. Ale w przypadku komory kwa, chyba nie polecę tego rozwiązania.
 7. Wywal tą twardą jak opona gumkę HU, załóż normalną dyszę o długości 24,7mm, lub AUGową Modify, załóż niebieskiego Madbulla i sprawdź FPS na chrono.
 8. I na tej baterii wystrzeli przy tym silniku może z 3-4 magazynki. Modify 22tpa MPI.
 9. ZCI 22TPA lub ASG 18k 28TPA. Do 18k polecam zębatki 12:1.
 10. Montowałem to co klient dostarczył, a były to cylindry ZCI, w środku poprawnie, bez wad, w tej cenie okej. Używałem też cylindrów EF, bardzo fajne. Zawsze możesz kupić cylinder Promyka, Systemy.
×
×
 • Create New...