Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maska Half Face v2 z Redberet od TMC?


Recommended Posts

Witam , kupiłem ostatnią tą maskę :http://allegro.pl/akcesoria-asg-maska-half-face-v2-8-kolorow-i3092687879.html jest to firma Redberet , pisze wyraźnie że maska jest firmy TMC niestety kiedy dostałem maskę nie znalazłem żadnej metki , kompletnie żadnego oznaczenia jakiej firmy jest ta maska ;/.

Zadzwoniłem w celu wyjaśnienia o co chodzi , dostałem odpowiedz nie do końca przeze mnie zrozumiałą sprzedawca mówił coś że są to maski TMC ale jakieś z magazynów jakiegoś sklepu i są bez oznaczeń.

I powiedział że to podobnie jest jak z replikami PJ/boyi :icon_eek: . Kompletnie nie wiem o co mu chodziło ;o

Jak ktoś z was też niema oznaczeń na masce lub wie coś na ten temat , proszę o pomoc :]

 

-Jeśli się nie potwierdzi że to maska TMC to zwyczajnie ją zwrócę

Edited by stv12
Link to post
Share on other sites

Nie uważam że to przewał , może zwykła pomyłka :icon_neutral: ale skąd mam wiedzieć że to maska TMC ? zresztą raczej większość producentów zostawia jakieś oznaczenia

Edited by stv12
Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze nie widziałem metek na tych maskach, a tak w ogóle to sądzę że różnicy między maską TMC a jakąś chińską nie będzie zbyt dużej różnicy, obie będą ze stalowej siatki i obie będą cie chronić przed kulkami( no chyba że e tej masce siateczka jest tak cienka że byle co ją przebije).

Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze nie widziałem metek na tych maskach, a tak w ogóle to sądzę że różnicy między maską TMC a jakąś chińską nie będzie zbyt dużej różnicy, obie będą ze stalowej siatki i obie będą cie chronić przed kulkami( no chyba że e tej masce siateczka jest tak cienka że byle co ją przebije).

 

350 fps z około 20cm robi wgniecenie , to norma ?

Link to post
Share on other sites

No, to strasznie dziwne, że metalowa siatka odkształca się przy strzale z przyłożenia. Stary, daj sobie na luz. Szpeje TMC czasem mają metki, czasem mają wszywki z logiem, a czasem nic nie mają (sporo tego naciągnąłem dla znajomych z ebairsota). Ja w takiej maseczce dostałem prawie z przyłożenia z grubo ponad 450fps i na strachu się skończyło.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...