Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czapka Bonnie Hat - rozmiar


Recommended Posts

Witajcie, no i męczyłem wszystkich o pomoc i wymodziłem coś co mi się podoba w obecnej formie

tj komplet kontraktowy mundur USMC i jakaś kamizelka z marpatem.

 

Wszystko ma rozmiar MR bluza i spodnie są IDEALNE ale jest jeden problem czapka jest strasznie obcisła, wszystko inne pasuje idealnie ale czapeczka jest ciężka do wytrzymania.

Moje pytanie to - czy można jakoś powiększyć rozmiar tej czapki? Jest obszyta jakąś taśmą dookoła więc może gdyby tę taśmę rozciąć albo co?

Edited by macck
Link to post
Share on other sites

Powciu, kupiłem to jako cały komplet wszystko MR, używane kontrakty więc nie mam możliwości wymiany :-)

 

Będę próbował coś z tą tasiemką robić albo jakieś minaturowe nacięcie od spodu podszyte kawałkiem tzw. "gumki od majtek" myślę że było by idelanie gdybym zyskał jakiś centymetr-półtora obwodu.

Link to post
Share on other sites

Przecież do spodni i bluzy w rozm. MR nie będzie pasować kapelutek w innym rozmiarze.

 

Ale, żeby nie było OT, to sprzedaj ten co masz i kup kontraktowy w innym rozmiarze. Na pewno można dostac sam kapelutek. Takie kombinacje małokiedy dobrze się kończą, a szkoda uszkadzać coś co później (jak zmieni Ci się wizja) można sprzedać.

Link to post
Share on other sites

Ok, pomyślę jeszcze ale helikonowego to tak średnio pragnę jeśli to camo wygląda jak na taśmach maskujących to jest niesamowicie różne od kontraktu (a z alkoholowych zasad pewnie znana jest zeby nie mieszać :-) )

 

Chciałem już jakoś bez dodatkowych kosztów się obyć no ale widzę że sie nie da/ nie warto :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...