Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam , borykam się z problemem który kieruję do posiadaczy i użytkowników kamizelki MZKT-1.

Mianowicie czy ktoś wie jak regulować kamizelkę na szelkach (ramionach). po poszukiwaniach jedyne co wydumałem to przez przesunięcie o jedno oczko w qr innej opcji nie dostrzegłem , może ktoś mnie oświecić?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Podłącze się skoro temat już istnieje...

 

Jakie odczucia użytkowników z kamizelką przy noszeniu z pasem tzw. Pierwszej linii?

Jak sie sprawa ma z regulacją na wysokości? Tzn. Czy "nie dusi" noszona z pasem (może jakieś ewentualne zdjęcia ktoś wrzuci)?

 

dzięki i Pozdrawiam...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Podłącze się skoro temat już istnieje...

 

Jakie odczucia użytkowników z kamizelką przy noszeniu z pasem tzw. Pierwszej linii?

Jak sie sprawa ma z regulacją na wysokości? Tzn. Czy "nie dusi" noszona z pasem (może jakieś ewentualne zdjęcia ktoś wrzuci)?

 

dzięki i Pozdrawiam...

 

 

Witam , jest to możliwe powiedzmy przy zwykłym pasie lub pasem 1-lini coś w stylu pt-2 (miwo) jednak kamizelka ma duży profil kończy się na biodrach a podciąganie jej na max może doprowadzić do uduszenia ;] za małe wcięcie w szyi jak zauważyłem. Co uwiera jak siedzisz czy kucasz stojąc jest w miarę. Dodam ze do takiego pasa nie dorzucisz ładownic na magazynki bo podajnik w magazynku będzie obcierał i albo wspierał kamizelkę albo odstawał na zewnątrz oporządzenia. przy wykorzystaniu go do noszenia worka zrzutowego lub apteczki powinno być ok. o większych pasach nie wspominam bo ich szerokość mogla by być niewygodna poprzez niskie osadzenie pasa (poniżej biodra) jeżeli zastanawiasz się nad taką konfiguracją proponuje oczywiście PC pozdrawiam

Edited by singacz
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...