Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

elektryk , który wybrać?


Recommended Posts

Celność jest w porządku, zasięg to około 50 metrów.

Edit: W zasadzie każdy chiński stockowy akumulator jest do wymiany. Zmienić na jakiś Ni-mh lub jeżeli masz pojęcie i pieniądze to Li-po. Napięcie 8,4V lub 9,6V. Koszt pomiędzy 60-100 zł. Zależy jakiej firmy kupisz.

Edited by Homer96
Link to post
Share on other sites

Hmm co do punktów na taiwanie - Pomyliło mi się z gunfire :D Na taiwane 1zł=1pkt (jeśli kupujemy rzecz np kupimy RK za 500zł to dostaniemy 500pkt, ale za 500pkt nie kupimy rzeczy wartej 500zł tylko 10x mniej, więc 10pkt=1zł, jak coś to mnie poprawcie) A co do teamtu: RK-02 Strzela dobrze, mi jeszcze nic nie odpadło, nic nie grzechocze, nadal biegam na stockowej baterii od pół roku i działa :P ROF jest fajny celność też w miarę :) (Radze wymienić odrazu gumke na GG zieloną, ale nie trzeba jak coś)

Link to post
Share on other sites

O kurczę, replika za pół tysia nie posypała się po paczce kulek! Jaaaaa ale ją styrał i nic, no łaaaaaaaaaał, chyba zamienię na nią moje G&P. Ogarnij się człowieku. Podana przez Ciebie replika to syf, malaria i LOTERIA, zaś paczka kulek to nie jest przebieg wart wzmianki.

Link to post
Share on other sites

@Kacper jeżeli twój kolega przestrzela nią cały sezon i przynajmniej 30k kulek to znaczy, że choć ciulowa firma to trafił mu się lepszy egzemplarz.

 

Edit: oczywiście gdy nie będzie tam żadnych awarii :)

Edited by Homer96
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...