Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń gazowa psuje się od mrozu?


Recommended Posts

Witajcie!

 

Wczoraj zamówiłem sobie kurierem broń na green gaz + 2 butle gazu

 

Dziś patrze za okno a tu -12 stopni...

 

 

Czyli moja replika i gaz będą na nią narażone, czy wpłynie to na ich działanie? Czy broń ani gaz się nie uszkodzi? (kupione nowe)

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jest to zwykly kjw mk1. I zwykly green gaz z silikonem, wszystko nowe.

@up nie bardzo Cie rozumiem, po jakich 4 magazynkach?

 

 

Nie mam jeszcze paczki, chodzi mi o to czy podczas transportu gdy bron i butle z gazem beda w niskiej temp. Nic sie z nimi nie stanie, czy poprosic zeby wstrzymac wysylke az temp. Nie skoczy na plus

Link to post
Share on other sites

Nic im się nie stanie. Nie masz o co się martwić. Dla gnata nic nie będzie, właściwie to co ma się stać dla elementów metalowych i plastikowych od mrozu? Butle też przyjadą całe, przecież nie wybuchną :) nie ma o co się martwić. Jedynie podczas strzelania w mrozie może dochodzić do tzw. syfonów - czyli ulatywanie całego gazu z magazynka podczas strzału ale tym też nie masz się co martwić, każdy pistolet na gaz taki efekt ma przy strzelaniu na mrozie. Są to pistolety typowo letnie, ale ile frajdy dają! :D

 

Dodatkowo jeżeli to KJW MK1 to zapewniam Cię, że tym bardziej nic mu się nie stanie bo jest prosty w budowie jak młotek. Brat ma takiego i jako jedyny pistolet z całej naszej ekipy strzelał bez problemów na mrozie -2 stopni C. Inne z BlowBackami i innymi bajerami zaczynały słabnąć już przy +10 stopniach C. Taka natura pistoletów gazowych.

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie.

Wiem już, że broń gazowa 'słabnie' od mrozu. (gaz inaczej zachowuje się w niskich temp.)

Ale chciałbym jeszcze spytać, czy powoduje on też jakieś nieodwracalne szkody?

 

Ps. moja broń to zwykły gazowy sztywniak, bez blow-back'u i bajerów.

 

 

Pozdrawiam i dziękuję.

 

Temat połączony. Na przyszłość nie zakładaj kolejnych tematów jeśli nie jest to konieczne..

OFF

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...