Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Selektor repliki customowej v2.01


Recommended Posts

Witam

Mam problem z rozwiązaniem kwestii selektora w customie opartym na GB v7. Selektor zastosowany w cm.032 bo od niej jest gearbox bardzo mi nie leży ze względu na biegnące wzmocnienia szkieletu,. Sprawa wygląda tak,iż potrzebuje tylko pojedyńczego trybu trybu ognia wywalając całe mechaniczne styk z dźwigienką zachodzącą na zębatki.Myślałem nad układem mosfet,żaden dostępny w sprzedaży nie spełnia moich wymagań.

 

Jeżeli zastosował bym małe styki dające sygnał do mosfeta,miałbym całkiem niezły patent,ale wtedy tryb ognia pozostawał by ciągły.Czym "dać znać" fetowi żeby zakończył podawanie prądu? Magnes i czujnik jak w berylu aresa średnio mi pasuje gdyż chciałbym żeby cały układ był jak najprostszy.

 

Jakieś pomysły? Chciałbym żeby układ był w miarę prosty i miał jak najmniejsze opory.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Zerknij tu. Sam się zastanawiam, jak to zrobić, aby mieć semi i auto, ale bez tradycyjnych styków z przerywaczem, ale np., z mikrowłącznikiem tj., w M249? Jakby ktoś miał jakieś pomysły, to było by miło.

Merf możeTwój problem rozwiąże, natomiast mojego nie. Niestety nie moge teraz sprawdzić, czy na trybie auto, da się zaprogramować semi...replika mi się posypała. Jak tylko poskładam wszystko do kupy, to dam znać, czy jest wykonalne takie zaprogramowanie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...