Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STYLIZACJA czyli nakim się wzorować


Recommended Posts

Uziel nie obrazaj wodza, mozliwe ze dzieki niemu mowisz po polsku :) . Wracajac do tematu krytkuje Beryla nie krytykuje AK. Co do Beryla to w mojej opini nie jest to karabinek spelniajacy kryteria dobrej broni dla zolnierza. Co do modelu ASG to po prostu obrzydl mi orginal na tyle i mam takie uprzedzenia do tego zlomu, iz raczej nie kupil bym elektryka Beryla. Co do AK zgadzam sie z wszystkimi co chwala AK, aczkolwiek przypomne ze jest to bron troszke przestarzala. Na szczecie (na nieszczescie dla pokoju na swiecie) jest jej tyle ze jestesmy skazani (oby tylko) na ogladanie jej jeszcze dlugo na ekranach naszy telewizorow.

 

Ps. Powinienem sie obrazic za to ze ktos smial sadzic ze skrytykowalem "Brata Rewolucji" :) .

Link to post
Share on other sites

WITAM

Coś komuś sie popierdzieliło po drodze ze stylizacji, poprzez wojskowy antyterror zeszliście na dywagacje o broni :evil: Czy wszystlie tematy musz ą sie tak kończuć, macie temat bron palnej to piszcie tam. (co gorsze każdy temat kończy sie rozmowami na temat AK nie żebym go nie lubił ALE JEST TO NUDNE :evil:

Link to post
Share on other sites

Najczesciej umundurowanie to kwestia finansow i zaopatrzenia. Nie kazdy ma pieniazki w tym samym czasie, a w niekazdym sklepie maja kilka lub kilkanascie takich samych sortow umundurowania. Co do mnie uwazam ze polskie mudury nie sa takie zle, zawsze je mozna gdzies dostac dobrze maskuja. Moze nie jest to szczyt elegancji w stylu munduru Komandorskiego z polski przedwojennej ale ekonomicznie wychodzi najtaniej w stosunku do wygody. Pozatym w wiekszosci sklepow mozna kupic material, wiec jest z czego robic przerobki. Ogladjac strony zagranicznych druzyn oprocz amerykanskiego oporzadzenia najczesciej wedlug mnie widzi sie ich rodzime wdzianka ( no troszke przesadzam ) Jesli obckokrajowcy sie nie wstydza, dlaczego my bysmy sie mieli wstydzic ? . Heh zreszta nasz rodzimy ASG jesli chodzi o mundurki przypomina mi jakos chlopcow z Powstania Warszawskiego. Ach te panterki i szpanerscy mlodziency z Tomygunami lub Stenami i w helmach niemickich z opaskami a za cholewami oficerek obowiazkowo granat niemiecki lub magazynek. To sie nazywal styl i szpan w najlepszym wydaniu. Chyba sie zaczne na nich wzorowac (zartuje skad ja dorwe niemiecka panterke w dobrym stanie). Echh jesli by kiedykolwiek jakas grupa wzorowala sie na chlopakach z Kedywu to ja w to wchodze.

Link to post
Share on other sites

kompletny mundur (bez skorupy hełmu) jakieś 1500-2000 zł. Blizsze informacje - streona firmy Hero Collection w poznaniu. I tu mała uwaga - na witrynie są tylko mundury dla ochroniarzy ale zapewniam, że to nie jedyna działka tej firmy 8) (robili np. mundury do Kompanii Braci)

Link to post
Share on other sites

o czywiście że alica nie było w NAMIE kolejny mit tej wojny

Alice zaakceptowano w 74' do armi trafił w 75' a układ pokojowy podpisano w styczniu 73 roku w paryżu więc jak chceić to ten model nie mógł być w NAMIE.

Mogą być jego elementy pochodzące z wzoru 67' MLCE tylko ze w ALicie były wykonane z nylonu a nie z bawełny :twisted:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...