Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z ładowaniem kulek do lufy/komory w MK23


Recommended Posts

Witam smile.gif

 

Kupiłem replikę MK23 Socom (uzywaną za 160zł a osoba która kupiła tę broń kupiła ją za 275zł na militaria.pl mam rachunek nawet)

Wczoraj działa bardzo dobrze bez żadnych zastrzeżeń jedynie tam 1 na 40 strzałów był pusty, a teraz tylko pierwszy strzał po włożeniu magazynku jest a już drugi i każdy inny jest pusty.

Inaczej to wygląda gdy do magazynku załaduje 5 kulek. Gdy załaduje tylko 5 kulek do magazynka to wszystkie 5 na 5 strzałów jest z kulką.

Dodam że:

1. Kulki w magazynku się nie zacinają i sa dobrze ułożone tak jak byc powinny

2. jeśli załaduję np. cały magazynek i co strzał będę ładował kulkę poprzez zamek i patrzę z góry to widze że kulka wchodzi do komory/lufy i kązdy strzał który oddam poprzez naciągnięcie zamka i naciśnięcie spustu (strzał) będzie dobry i z kulką. Natomiast jeśli strzelam uzywając samego spustu to jest tylko 1 strzał a reszta pusta i musze wtedy wyciagac magazynek wkładać go z powrotem i z nowu 1 strzał i reszta pusta dopóki w magazynku nie zostanie tylko 5 kul.

 

Mozliwe że cos ze spustem jest cos nie tak ze nie chce ładowac kulek do komory/lufy ? bo jak naciągne zamek (poprzez naciąganie zamku kula wchodzi do lufy/komory) i nacisnę spust to jest poprawny strzał ale gdy strzelam bez naciągania zamku tylko sam spust to jeden strzal i reszta pusta...

 

POMOŻECIE ????

 

 

 

 

Nie wiem czy to jest firma ale na instrukcji jest napsiane Firma Handlowa TM/Militaria.pl (tzn ze pistolet jest z firmy tm ?)

Edited by hubert91000
Link to post
Share on other sites

Hahahahahha aleś się kolego dał zrobić. Nówka u krakmana kosztuje 140 z groszami. Hahahaha padłem. Nie no wybacz :icon_biggrin: ale serio poprawiło mi to humor. I nie, to nie jest TM.

 

Krakmana ?

 

Z tego co znalazłem to krakman to taiwangun ?

 

Więc na taiwangun lepsze repliki są ?

 

+Że na taiwangun szukałem kiedyś MK23 na green gas i był tylko z ABS dlatego taki tani a mój to ABS + Metal (wiem ze tak metalu jest mało i że to nie musi byc prawdziwy metal ale jednak wytrzymalszy niż sam ABS)

Edited by hubert91000
Link to post
Share on other sites

Generalnie już na asgw dostałeś odpowiedz dla zielonego co do kupowania pierwszej repliki. Ale podstawowa zasada wystarczy poszukać na forum. Pełno tematów na temat przedziałów cenowych, że nie warto kupować niesprawdzone używki od nieznajomych. Polecane repliki można by wymieniać godzinami. Po prostu na przyszłość będziesz wiedział żeby poszukać info zanim rzucisz się bezmyślnie na nie pewny zakup.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...