Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Posiadam replikę mosin-nagant S&T, jednak jest z nią jakiś problem.

 

http://www.youtube.com/watch?v=xo4Sv2VoSlg

 

Robię dokładnie tak jak na filmiku oraz tak jak na instrukcji. Replika wystrzeli czasem jedną kulkę, raz udało jej się wystrzelić pięć (nie mówiąc, że magazynek jest na 15), jednak wciąż pojawia się problem jakby...braku siły? Kulka raczej wypada niż leci, a czasem jakby ma za małą energie aby w ogóle wylecieć.

 

Czy problem leży po stronie karabinku czy gazu albo nawet kulek. Według zaleceń powinny być 6mm, ja posiadam tylko 5,95mm ale czy takie małe różnice mogą powodować aż takie problemy?

 

Czy ktoś może podsunąć jakieś rozwiązanie? Karabinek nowy, nieużywany więc podejrzewam, że ja coś robię źle.

 

[edit] Och, teraz zauważyłem, że umieściłem problem nie w tym dziale jakim powinnienem, proszę o przeniesienie.

Edited by Dolotek17
Link to post
Share on other sites

Co do kulek to wszystkie są 5,95 ;p, według mnie to chyba wina gazu, spróbuj dłużej nabijać bo możliwe że za mało gazu mu tam dajesz i dlatego tak strzela.

 

Nabiłem dłużej i owszem, wystrzelił z niezłą mocą dwie kulki, a potem znów nie szło strzelać, bo kulki nie leciały. Albo dostałem jakiś lewy gaz (mimo iż ze sklepu ASG) albo gdzieś coś jest nie tak w replice.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...