Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szybkie rozładowanie baterii


Recommended Posts

Witam

mam pewien problem z szybkim rozłądowaniem się baterii(po wystrzeleniu ok 2000 kulek pada batka), w mojej M16 wymieniłem sprężyne na M140 mam

silnik Guarder - Silnik Infinite Torque-Up

pixel_trans.gif Ultimate - Szkielet Gearboxa

Bore Up

pixel_trans.gif JBU - Tłok ALU z Metalowymi Zębami

Zębatki standardowe XYT

kable niskooporowe

BARERIA turningy Li-Po 7.4V 5000mAh

Myślałem o tym że to wina zębatek jeśli tak to proszę o podpowiedz jakie(jakie przełożenie)

2. Problem to podawanie kulek myślałem nad dyszą o podpiłowaniem zamazywaniem korektorem i w miejscach starcia go podpiłować

Proszę o szybką pomoc

Z góry dzięki

Edited by micrei
Link to post
Share on other sites

Obejrzyj zębatki, w sensie jak się poruszają w gearboxie. Może jest zdecydowana ciasnota więc replika pobiera więcej prądu niż powinna. Chociaż myślę, że 2000 kulek to i tak dość dobry wynik w tej konfiguracji. A jaką wydajność prądową ma ten pakiet turnigy? Nano-techy są moim zdaniem dużo lepsze niż zwykłe ich akumulatory. Masz mosfet?

Link to post
Share on other sites

moze zaczne od końca

Nie mam mosfetu

wydajność prądowa(jeśli chodzi o to) 40C

dobry wynik? przy 5000mah? wiem że ludzie przy M120-M130 mają batki np 2000mah i strzelają bardzo długo(cały zlot)

hmmm zobacze zmienie batke zobaczymy wtedy...

aha moze ta podpowiedz pomoże przy strzelaniu na auto buzzer piszczał po serii 20 kulek, przestawał i po serii znowu piszczał,

ogólnie to sie domyślałm że coś za dużo prądu żre ale teraz co takiego, moze powinienem zmienić batke na 11.1V ?

Link to post
Share on other sites

Z mosfetem i kablami oraz po dopieszczeniu zębatek powinien ten pakiet bardziej koło 4000 kulek wystrzelać - przynajmniej. Jeśli nie no to może pakiet już stary i słabo balansowany? Wtedy oddać do jakiegoś sklepu modelarskiego, tam mają porządne ładowarki, może go naprawią.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...