Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mid-Capy do RK - Pytanie, jaki wybrać. Taiwangun


Recommended Posts

Witam, przeczytałem chyba kwadrylion albo i więcej tematów o mid-capach do RK [ak74] no i jest klops...

 

Prawie wszyscy polecają SRC lub MAG'i ale ja potrzebuję magów ze sklepu [in_category]=906&filter[producer_id]=0&sort_by=sell_price_asc"]Taiwangun - dlaczego? Bo zrobię raczej jakieś większe zamówienie i wolę wszystko na 1 raz wziąć. :teethh: A SRC i MAG'ów aktualnie tam nie ma.

 

http://www.taiwangun...=sell_price_asc

Mało jest tematów o mid-capach CM, więc czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak podają, jak wyglądają itp?

Czytałem tylko 1 temat, że źle komuś podawało ale była to wina kulek.

 

Za każdą pomoc dziękuję, nawet za linki bo lubię czytać jeśli czegoś nie znalazłem.

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites
Mało jest tematów o mid-capach CM, więc czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak podają, jak wyglądają itp?

Czytałem tylko 1 temat, że źle komuś podawało ale była to wina kulek.

 

Jak kupisz kulki firmy G&G będzie podawać. Ostatnio mam zacinki na guarderach (na których wcześniej nie miałem- widocznie jakaś lipna partia się trafiła). Nigdy na te kulki nie narzekałem, chyba aż do teraz. Przesiadam się na G&G. Kilka złotych drożej, ale to dobra cena za brak wkurwi*nia się gdy masz na celowniku przeciwnika, oddajesz strzał a tutaj "pusto".

Link to post
Share on other sites

Używam magów Cymy C.72 do RK-01 SW. Wymagają piłowania tylnego zaczepu ale tylko minimalnie, trzeba nieco odchudzić go bo w stocku jest za gruby by zatrzask zaskoczył. Z 5 magów tylko 1 mi się zacinał (nawet na kulkach G&G) ale to przez syf który już wyczyściłem. Mam porównanie z SRC których używałem długo (zarówno plastikowych 74 gdy jeszcze były dostępne a obecnie metalowych 47) i powiem że Cymowe siedzą pewniej i mniej chwieją się na boki (choć należy zauważyć że SRC mają już półtora roku intensywnego działania za sobą a CM tylko parę miesięcy, z czasem pewnie zatrzaski też zaczną się ścierać i też zaczną się chwiać). Obecnie jestem w trakcie powolnego zmieniania magów SRC na CM (czytaj: jak zgubię kolejne SRC to kupię sobie nowe CM).

 

W ramach dodatkowego zabezpieczenia polecę bardziej wersję magów do Tantala, niż do 74.Nie wiedzieć czemu moi koledzy strasznie szybko łamią zaczepy w Cymowych plastikowych magazynkach 74. Mi się zdarzyło tylko w 1, ale to czysto dlatego że chciałem sprawdzić jak długo wytrzyma źle spiłowany zaczep trzymanie za magazynek i intensywne potrząsanie repliką na boki. BTW, odpowiedź brzmi: jakieś 4 min.

 

Offtopując zastanów się dobrze czy warto brać z Taiwana. Na allegro dostaniesz cymowe magi do 74 i tantala za odpowiednio 31złi 32zł.Zależnie od tego ile będziesz brać to może się bardziej opłacać niż płacić prawie 39 w TG.

Edited by RalphPL
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...