Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak mocna jest szyba EoTecha


Recommended Posts

Siemka. Wie może ktoś, jak wytrzymała jest "szybka" EoTecha XPS gen. 3-0 ? Czy wytrzyma uderzenie kulką np. z kilku metrów z 500 fps? Miałem do czynienia z paroma EoTechami, ale nigdy nie wpałdo mi do głowy sprawdzać wytrzymałość :icon_biggrin:, ale wydaje się wytrzymałe.

Pytam się tak, bo szkoda rozwalić zabawkę za 600$ przez jedną głupią kulkę :icon_biggrin:. Z góry dzięki i pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Siemka, to znowu ja.

Byłem dzisiaj na strzelnicy, gdzie mój znajomy miał już doje***ego eotecha 552 (nawet nie wiem czy działał), a że akurat miałem replikę w bagażniku spytałem się o to czy wytrzyma , on powiedział "dawaj sprawdzimy XD". Najpierw strzał (oczywiście nie pierwszy bo trafić z repliki w małą szybkę nie tak łatwo :icon_razz:) z m110 (370fps), z kilku metrów (4-5) i nic wszystko cacy. Potem z odległości 1 m dalej z m110 i nadal wszystko ok. Potem załadowałem cylinder m150, czyli około 480-490fps, i znowu tak samo najpierw z kilku metrów, i nic. Dopiero po strzale z ok. 1m-1.5m zrobił się ślad, ale celownik cały, z drugiej strony nawet tego śladu nie było widać. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale ten celownik trochę przeżył, i jakiś nowy nie jest, czyli nie muszę się martwić. Sam byłem zdziwiony, bo 480 fps to już nie mała moc, i dziury robi, a tu tylko mały ślad. Jestem naprawdę mile zaskoczony. Mam tylko nadzieje, że nie będzie tak jak z większością rzeczy, że stare modele nie do zajechania, a nowe delikatne jak porcelana. Jak dostane w mojego xpsa to napiszę (mam nadzieje że nie dostanę :icon_biggrin:).

 

Pisz staranniej bo nawet po przeedytowaniu tego trudno to przeczytać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...