Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dzisiaj spotkała mnie bardzo niemiła niespodzianka. Mianowicie mój sig przestał działać a wjmując magazynek wypadł mi jakiś mały, ułamany metalowy element. Szybkie rozebranie gnata i okazało się, że pękła część P226-32. Skleić tego raczej nie ma jak (bo pewnie i tak pęknie przy następnym strzelaniu) i teraz co z tym dalej robić? Czy coś takiego jest w ogóle dostępne (realnie)? Póki co znalazłem tylko na

 

http://redwolfairsof...il?prodID=20230

 

ale niestety nie ma na stanie. I kolejne pytanie, czy da radę coś takiego od jakiejś innej repliki wsadzić? Wiem, że kurek od chińskiej SY pasuje (no prawie, bo nie naciąga kurka przy naciśnięciu spustu, ale to akurat mały problem). Czy podobnie pasują inne części, tak jak np ta, która mi się złamała? Miał ktoś podobny problem? Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdro.

Qrczak.

Link to post
Share on other sites

To jest zbijak zaworu, szukaj raczej za granicą pod hasłem Valve knocker - Są tylko pytanie czy cena ci bedzie odpowiadać :icon_razz:

 

P.s. Podobno to dość częsta przypadłość P226, więc kupienie stalowego od SD może nie być jednak takim złym wyjściem, cena około 20$

Edited by rogal138
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 6 months later...

W sumie to nie wiadomo jaka rzecz mu sie ułamała, bo przynajmniej ja nie moge pod tym linkiem nic znaleźć orpócz ofert z redwolfa...

Ale sam dopiero co wymieniałem właśnie w wezwanym do tablicy SY młotek zbijaka czyli kurek bo w SY wszystko znalowe (oby nic z SY nie brać na podmianę chyba że chwilową) i to właśnie kurek odpowiada za DAO/SAO... Przed wymianką nie miałem a po instalce stalowego guardera (zakup z ehobbyasia-cud miód wykonanie) mam.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Chodziło mi o zbijak zaworu (valve knocker). Jakby ktoś również poszukiwał, to obecnie są dostępne tutaj:

 

http://www.dentrinityshop.com/pr_list.jsp?cid=OTA&bid=SDIPP&pg=4&rpp=10

 

Zamówiłem, przyszło w przeciągu paru dni, także jak coś to można śmiało zamawiać. Ja zamawiałem tylko tą jedną część, więc wartość zamówienia poniżej 50$ = nie doliczyli mi cła i podatku (na paczce było oznaczenie "gift").

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...