Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Rozbieranie" repliki.


Recommended Posts

Cześć.

Moja przygoda z ASG zaczęła się niedawno i jestem w tym dość "zielona".

Posiadam taką oto replikę http://gunfire.pl/product-pol-1152194763-Replika-karabinka-szturmowego-AK-933.html

chciałabym nauczyć się bezpiecznie ją rozkładać. Wydaje mi się, że powinnam nieco orientować się w tych sprawach, bo jakby tak (Boże uchowaj ! :D )

coś się stało i musiałabym zajrzeć do środka to wypada mieć o tym pojecie.

 

Jeśli można to napiszcie gdzie tutaj jest komora HU i GB. Dzięki.

Link to post
Share on other sites

Komora HU będzie zapewne nad magazynkiem a GB bardziej z tyłu, nad spustem i chwytem pistoletowym.

Tylko, że ja bym się zastanowił czy na pewno warto rozbierać kiedy wszystko działa i nic nie chcesz wymieniać. Jak coś źle złożysz to nie będziesz miała działającej repliki. A jak się zepsuje to wtedy się nauczysz jak rozbierać i składać.

Link to post
Share on other sites

Lepiej jednak się nauczyć od kogoś niż eksperymentować na swoim cudeńku i coś sobie skopać niepotrzebnie.

Ja się nie mogłem opanować i uczyłem się na własnych błędach. Filmików jest dużo ale i tak trzeba wszystko rozkręcić, wyjąć, włożyć i skręcić kilka razy z powodzeniem by dojść do wprawy i poznać w pełni swoją replikę.

Puki nic się nie zepsuło, zostaw replikę na później a puki co, czytaj, oglądaj, to dosyć ciekawy mechanizm mimo wszystko. Warto go poznać.

 

PS. Podoba mi się takie podejście. Co to za airsoftowiec jak sobie nie umie karabinu naprawić - popierdółka normalnie :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...