Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Emcet

Użytkownik
 • Content Count

  1,843
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Komercyjne pola i firmy. Przykładowo koło Lublina mamy Snopków, gdzie udają się wszystkie dzieciaki. Średnia 12 lat i 140cm w kapeluszu, więc unikam tych imprez zwanych "symulatorem zbrodni wojennych" ze względu na dużą ilość dzieci, ale małolaty mogą tam postrzelać i podszkolić się do tej 16tki lub 18tki ;)
 2. Dokładnie tak, dlatego mówiłem że wypada to koło 13 ;)
 3. Najprostszy mosfet Gate. Poza tym że bardzo dobrze mi się sprawują, to są wypinane i można przekładać je między replikami do tej, którą decydujemy się akurat brać na wyjazd (taka przyszłościowa dygresja ;) ).
 4. Jak coś byś potrzebował wiedzieć to pisz na PW albo tutaj ;)
 5. Tylko w AA12 TM zasięg taki nie bardzo. Lubię to strasznie, ale na las bym się bał brać, może nawet nie ze względu na zasięg, a gównie przez FPSy które pokona byle listek. Dzisiaj z suczką miałem problem z przebiciem się przez samosiejki :P Magi zostały w kamzie na cyckach, wziąłem bęben on kumpla i robiłem reko konkwistadorów w dżungli krojąc krzaki i wreszcie kogoś trafiając. Z AA to odpada :/ No i co jak co, nie ma to tego feelingu jak klasyczny shot :(
 6. Nom, wytarło zęby do zera :P Widocznie albo wsadzona przy ewentualnym tuningu zbyt mocna sprężyna i nacisk był za duży jak na plastik, albo w zęby na tłoku i zębatce nie zostały ładnie zgrane i zahaczało samym końcem, rozkładając siłę na dużo mniejszą powierzchnię i wyrwało szczenę. Ogólnie to tak, ten tłok co podlinkowałeś będzie pasował. Wszystkie z 14 zębami będą. Zadbaj o to, żeby zębatka łapała tłok mniej więcej na godzinie 1', to optymalne ułożenie zapewniające najlepsze zgranie mechanizmu. Uzyskuje się to podklejając jakieś gumowe podkładki na głowicę cylindra. Jeśli jakiś ząb z ty
 7. Ilość zębów 14 najlepiej, 15 może wymagać wycięcia jednego samemu. Kup taki tłoczek żeby miał jeden lub trzy metalowe ząbki, reszta plastik - to jest po to, żeby w razie zacinki i większej awarii niszczyć tłok, a nie zębatki (koszta napraw są mniejsze) ;)
 8. Emcet

  CAPRI.asg.com.pl

  Parę miesięcy temu działał.
 9. Jeśli nie musi być SFU, to bierz Pentagony. Orają jakością wymienione tu firmy, a kosztują podobnie. https://www.google.pl/search?q=pentagon+spodnie&espv=2&biw=1278&bih=850&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiQrMW2q6PPAhXKCCwKHcijDc0Q_AUIBigB
 10. Szczerze powiedziawszy to ja używam UTP jeśli chodzi o spodnie. 3% spandexu daje temu pewne możliwości co do rozciągania, ale to i tak niewiele w porównaniu do Black Mountain gdzie jest już 5% i spodnie są jak guma, ale niestety bawełniaki więc dość ciężkie, chłoną wodę i niebardzo ją oddają :P
 11. Texar to ultra kupiszcze. Helikon imo jest ok, wcale nie traci koloru jeśli pierze się go jak jest zalecone na metce. Jeszcze nic Helikonowego nie podarłem, a mam tego trochę i czasem potrafię odwalić jakieś dziwne manewry, kilka metrów w dół przez krzaki, po potłuczonym szkle i gruzie :teethh:
 12. Wiem, ja mówię o tych ich PTW mp5. Szkoda na to kasy - dowolny AEG, elektronika i trochę pracy nad gearoxem i ma się to samo.
 13. Lepszy brak oznaczeń niż tandetna żaba, albo kolejny orzełek marines. Równie dobrze można tam wymalować Kubusia Puchatka. Albo koszer oznaczenia, albo żadne, moim zdaniem.
×
×
 • Create New...