Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Emcet

Użytkownik
 • Content Count

  1843
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Komercyjne pola i firmy. Przykładowo koło Lublina mamy Snopków, gdzie udają się wszystkie dzieciaki. Średnia 12 lat i 140cm w kapeluszu, więc unikam tych imprez zwanych "symulatorem zbrodni wojennych" ze względu na dużą ilość dzieci, ale małolaty mogą tam postrzelać i podszkolić się do tej 16tki lub 18tki ;)
 2. Dokładnie tak, dlatego mówiłem że wypada to koło 13 ;)
 3. Najprostszy mosfet Gate. Poza tym że bardzo dobrze mi się sprawują, to są wypinane i można przekładać je między replikami do tej, którą decydujemy się akurat brać na wyjazd (taka przyszłościowa dygresja ;) ).
 4. Jak coś byś potrzebował wiedzieć to pisz na PW albo tutaj ;)
 5. Tylko w AA12 TM zasięg taki nie bardzo. Lubię to strasznie, ale na las bym się bał brać, może nawet nie ze względu na zasięg, a gównie przez FPSy które pokona byle listek. Dzisiaj z suczką miałem problem z przebiciem się przez samosiejki :P Magi zostały w kamzie na cyckach, wziąłem bęben on kumpla i robiłem reko konkwistadorów w dżungli krojąc krzaki i wreszcie kogoś trafiając. Z AA to odpada :/ No i co jak co, nie ma to tego feelingu jak klasyczny shot :(
 6. Nom, wytarło zęby do zera :P Widocznie albo wsadzona przy ewentualnym tuningu zbyt mocna sprężyna i nacisk był za duży jak na plastik, albo w zęby na tłoku i zębatce nie zostały ładnie zgrane i zahaczało samym końcem, rozkładając siłę na dużo mniejszą powierzchnię i wyrwało szczenę. Ogólnie to tak, ten tłok co podlinkowałeś będzie pasował. Wszystkie z 14 zębami będą. Zadbaj o to, żeby zębatka łapała tłok mniej więcej na godzinie 1', to optymalne ułożenie zapewniające najlepsze zgranie mechanizmu. Uzyskuje się to podklejając jakieś gumowe podkładki na głowicę cylindra. Jeśli jakiś ząb z tyłu wadzi (zwłaszcza przy tłoku 15 zębów) to go po prostu wycinamy, to tylko na plus :D Oczywiście replika będzie strzelać nawet bez idealnego ułożenia, po prostu sprawdź czy nie ma totalnej tragedii przed zamontowaniem tłoka, w ostateczności naklej coś na głowicę żeby go lekko cofnąć i ustawić - nazywa się to "korekcja AOE" (zobacz na YT)
 7. Ilość zębów 14 najlepiej, 15 może wymagać wycięcia jednego samemu. Kup taki tłoczek żeby miał jeden lub trzy metalowe ząbki, reszta plastik - to jest po to, żeby w razie zacinki i większej awarii niszczyć tłok, a nie zębatki (koszta napraw są mniejsze) ;)
 8. Emcet

  CAPRI.asg.com.pl

  Parę miesięcy temu działał.
 9. Jeśli nie musi być SFU, to bierz Pentagony. Orają jakością wymienione tu firmy, a kosztują podobnie. https://www.google.pl/search?q=pentagon+spodnie&espv=2&biw=1278&bih=850&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiQrMW2q6PPAhXKCCwKHcijDc0Q_AUIBigB
 10. Szczerze powiedziawszy to ja używam UTP jeśli chodzi o spodnie. 3% spandexu daje temu pewne możliwości co do rozciągania, ale to i tak niewiele w porównaniu do Black Mountain gdzie jest już 5% i spodnie są jak guma, ale niestety bawełniaki więc dość ciężkie, chłoną wodę i niebardzo ją oddają :P
 11. Texar to ultra kupiszcze. Helikon imo jest ok, wcale nie traci koloru jeśli pierze się go jak jest zalecone na metce. Jeszcze nic Helikonowego nie podarłem, a mam tego trochę i czasem potrafię odwalić jakieś dziwne manewry, kilka metrów w dół przez krzaki, po potłuczonym szkle i gruzie :teethh:
 12. Wiem, ja mówię o tych ich PTW mp5. Szkoda na to kasy - dowolny AEG, elektronika i trochę pracy nad gearoxem i ma się to samo.
 13. Lepszy brak oznaczeń niż tandetna żaba, albo kolejny orzełek marines. Równie dobrze można tam wymalować Kubusia Puchatka. Albo koszer oznaczenia, albo żadne, moim zdaniem.
×
×
 • Create New...