Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, wykopałem ostatnio z szafki taki o to pakiet Li-Po. Używałem jej w modelach helikopterów rok-dwa temu. Całkiem zapomniałem o niej a ostatnio szukałem li-pola do stockowego AUG od JG. Czy mogę używać jej w mojej replice? Parametry wydają się ok. Napięcie super, pojemność dostateczna, bo byłaby batką zapasową, tylko jak patrze na wydajność prądową to kiepsko. Czy przy używaniu jej w AUG może się jej coś stać, albo jeszcze gorzej, replice? Nie krzyczcie, ze to syf. Jak już jest, to niech posłuży do czegoś :D Liczę na rzeczowe odpowiedzi. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Uff, no to mam farta, bo trafiłem w to 20% Głupi byłem i zanim napisałem postanowiłem ja wypróbować. Naladowalem momentalnie balanserem , prądem 1A (dobrze?). ROF był wiecej niż zadowalający, reakcja na spust dość marna, ale jak juz sie rozhulał to ho ho. Nie zauważyłem wcale, zeby akumulator sie męczył, czy coś. Po paru krótkich seriach i semi nawet nie zagrzała sie. Mam stockowego AUG JG i myślałem, ze może wrzucę do kamizelki jako ostatnią deskę ratunku, jak bateria z pudełka odwali kite, trochę mnie zdemotywowaleś :D pozdrawiam

Edited by Lafayette
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...