Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Posiadam Colta 1911 od WE na CO2 dokładnie takiego http://www.specshop.pl/product_info.php?manufacturers_id=142&products_id=8887&name=WE_-_1911_-_Full_Metal_-_CO2#!prettyPhoto . Mam do niego dwa magazynki i z obydwóch przez górne zawory ucieka gaz. Czy mógłby mi ktoś podać linki do sklepu z zaworami, które pasowałyby do magazynków od tego Colta? Czytałem, że samych uszczelek się nie dokupi ale nie wiem jak się ma sprawa do całych zaworów. Mam nadzieję, że nie będę musiał kupować całych magazynków. Dziękuję z góry za pomoc :icon_razz:

Link to post
Share on other sites

Od pewnego czasu prawie wszystkie zawory co2 są niedostępne.

 

Zaworki do co2 zamiast gumowego oringa mają plastikową uszczelkę. Bywa że się ona zniekształca lub pęka - stąd nieszczelności. Jeśli masz nowe, niegrzebane magi, to jest nadzieja - bardzo często ten plastik uszczelniający jest dwustronny, w sensie mozesz rozkręcić zawór, wyciągnąć ten plastik i obrócić. Jeśli nie ejst pęknięty na całej długości to powinno hulać.

 

Daj znać co narodziłeś.

Link to post
Share on other sites

Nie dało rady ale dzięki za podpowiedź. Napisałem do Specshopu bo mają największy wybór części zamiennych od WE i odpowiedzieli mi, że mają te zaworki, które potrzebuję. Zamówienie zrobione jak wszystko będzie ok i będą szczelne to dam znać

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...